Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Квартира в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Квартира в София

    Колеги имам нужда от квартира в София ,която да е по-изгодна от тези в интернет,за сам човек е и да е обзаведен.Мисля да се местя в София и ми трябва ,но при тези цени в нета май няма да стане работата.Ако някой има нещо изгодно да свирка.Става дума за малък апартамент около 60 квадрата
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    #2
    Сори май съм объркал раздела
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      заеби раздела, много е важно да знаеш къде искаш да е. ако мислиш, че като вземеш в краен квартал и пътуваш до другия край на сф ще ти е по-изгодно се бъркаш. уточни районите
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Ами някъде до зоологическата градина ми е най-добре ама може и някаде другаде стига да не е на другия край на София Извинявам се, че не уточних.
        Nissan Primera 1.6 16v P11
        ex.Fiat Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          kantarev написа:
          Ами някъде до зоологическата градина ми е най-добре ама може и някаде другаде стига да не е на другия край на София Извинявам се, че не уточних.
          Все едно съм слона Бимбо
          Nissan Primera 1.6 16v P11
          ex.Fiat Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #6
            А ти какви цени си гледал в интернет? и реално горе-долу колко мислиш че струват квартирите?Аз не предлагам, просто за улеснение на тези които биха ти предложили.
            Audi 1.8S златен талон

            Коментар


              #7
              Ами гледам гледам за едностайни апартаменти искат по 300 евро тея луди ли са, аз за по-малка вноска шъ взема да го изплащам бре
              Nissan Primera 1.6 16v P11
              ex.Fiat Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #8
                ами без хазяйн според мен може да се намери 60 кв/м за около 200 евра, но всичко е много относително.
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар

                Working...
                X