Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам калник, мигач и броня за Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам калник, мигач и броня за Темпра

    Здравейте, колеги.Наскоро се случи една аркада на Темпрата, трябват ми преден ляв калник, ляв мигач (този, който е до фара) и евентуално предна броня.Чакам оферти ЕДИТ: Добавям преден десен подкалник и кутията на въздушния филтър

    #2

    Коментар


      #3
      Oще ли си търсите мигач ?Имам мигачи за темпра и мога да ти пратя по еконт един. Само трябва да видя дали имам ЛЯВ. Почти съм сигурен но утре ще проверя.Цената е 10лв. Втора употреба оригинален.Пишете дали още си търсите и ако не сте от Пазарджик кажете къде да го пратя.Работя с ЕКОНТ

      Коментар


        #4
        Здравейте, колеги, днес намерих всичко, освен предната броня и предния десен подкалник.

        Коментар


          #5
          има една морга на сливница (тръгваш по бул. Европа от метростанция сливница посока центъра, пада се от дясно), там имаше преди около 2 месеца много брони, за темпра имаха и задна и предна, по 60лв. бройката.
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #6
            Втора употреба броня 80лв., калник 40лв.Нови подкалник 27лв., мигач бял 23лв.0878528342
            Punto 1.4 GT 94г.

            Коментар

            Working...
            X