Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся информация за една Lancia Dedrа, обявена в мобиле.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся информация за една Lancia Dedrа, обявена в мобиле.

    Колеги, по всичко личи, че няма да купя нито една от двете ланчи, които бях харесал. Продължавам да търся кола и затова се поразрових в мобилето. Една обява ми направи впечатление, поговорих с хората от автокъщата, които ми свалиха доста от цената (от 4900 на 4200), но не съм виждал колата реално. Притеснява ме това, че колата доста време е престояла без да се продаде. Въпросът ми е: има ли някой, който случайно да е виждал въпросната кола и да има впечатления от нея ? Или пък ако някой е имал вземане-даване с тази автокъща, да сподели. Ето и обявата: http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...027&f1=details
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Аз мога да кажа за автокъщата.Тъст ми си купи Пежо306 точно от там и е много доволен,А и видимо колата изглежда много добре.А за тази Ланча какво да кажа.Видимо мотора е като на Типо и Брава1.9Д.Но щом ти правят тъкъв коментар без да си там на място,незнам.А и всички коли май са от Италия
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      Мойте скромни впечатления от автокъщите въобще е, че цените са малко високи с около 500лв за този ценови клас.Автокъщата е много надежна - мой приятел си купи кола от там, после даже си взе още една, което е доста показателно.

      Коментар


        #4
        Моя съвет е отивай и гледай всичко по колата Колкото повече хора сте толкова по добре :P
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Явно и това няма да е моята нова кола . Mariobg е гледал на място ланчата, по думите му колата е "мъртвец". Така че и този вариант отпада. В събота ако не вали ще пообиколя автокъщите в Пловдив, ще бъда с парите и ако харесам нещо, го купувам. Ще бъда без майстор, знам какво да гледам на бензиновите коли, трудно ще ме заблудят, ако нещо не е наред. Виж ако е дизел, идея си нямам . Има дизели на ниски обороти гърмят като трактори, а на високи са перфектни, така че без компетентна помощ едва ли бих рискувал с дизел при положение, че никога не съм карал автомобил с дизелов двигател.Аз така на майтап си вземах и палиото, а преди това и опела. И двете коли се оказаха изключително читави.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Мисля, че собственика на ЕлПас държи и Кончето...или преди време го държеше, не съм много сигурен. Мой роднина си купува колите само от там и не е изревал до сега - доволен е. Тая Ланча може и наистина да е мъртвец, гаранция никога няма. То колата като динята - разбираш каква е отвътре след като я вземеш... Успех с покупката.П.С.: Драсни едно ЛС, ако искаш компания в Събота за обикалянето Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
            M-Benz E 250 TD 150hp
            M-Benz 200d 75 hp
            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

            Коментар

            Working...
            X