Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кола до 3 години, 50 000 и до 17 000лв?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кола до 3 години, 50 000 и до 17 000лв?

    Колеги, имам един такъв казус...Търси се такава кола...марките които се търсят са ограничени до френски, немски и японски..не ме питайте защо, и аз не знам :D Не е за мен, естествено. Колата ще е за жена. Проблема е в намирането на такова нещо, все боклуци излизат. Или проблеми с документи и тн.За сега съм се насочил към върнати коли, недоизплатени, или заменени. Възможно ли е да се намери нещо подобно, читаво?Забелязали ли сте че нови фиати почти не се продават ( 2005-2007 ) ? :D
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    Е ти за тези пари можеш да си вземеш чисто нова.Нали имаше реклами - Форд Фиеста от 15 хиляди лева. Е вярно голичка от всякъде, но е чисто нова и по-евтина.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Има и хора които взимат на лизинг коли и после ги връщат.Изпадат добри оферти.Но пак трябва да имаш познат да ти каже че си заслужава парите.
      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

      Коментар


        #4
        Да, гледах фиестата...просто като кола не е одобрена :D Също и дачия логан, за това се опитвам да влезна в парите, за тез марки...Вероятно Шкода фабия, вероятно само. Като последен вариант.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Виж в сайта на Шкода тези двете мисля горе долу отговарят на изискванията.Втората не чак токова защото надхвърля сумата ,но има 2 годишен лизинг.Шкода Фабия Класик Самърлайн с двигател 1.2 HTP12V /47kW /64 k.c.Цвят: сахара бежов металикОборудване: регулируем по височина и дължина волан с хидроусилвател, борд компютър, климатик, аларма, предни ел.стъкла, CDПърва регистрация: 06.08.2004г.Пробег: 50 000кмЦена: 11 500лв с ДДСШкода Фабия Комби Елеганс с двигател 1.9 SDI/47kW/64k.c.Цвят: жълтОборудване: 2 въздушви възглавници, климатик, оборотометър, ел.пакет, хидравлика на волана, регулируем по височина и дължина волан, тонирани стъкла, ABS, кожен волан, спортен салон, прахов филтър, алармена инсталация, четири тонколони и антена с антенен усилвател;Възможен лизинг до 2г.Първа регистрация: 08.12.2006Пробег: 5 500кмЦена: 19 800лв с ДДСhttp://www.skoda-auto.com/bgr/services/secondhand/
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Толкова дървени коли са фабиите,че нямам думи,а и доста дефектират,точно като им мине гаранцията се започва
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              GTipo написа:
              Да, гледах фиестата...просто като кола не е одобрена :D Също и дачия логан, за това се опитвам да влезна в парите, за тез марки...Вероятно Шкода фабия, вероятно само. Като последен вариант.
              Както се казва от торбата с пу.ките извади к.ра . Дачия и Шкода са възможно най-дървените коли. За тия пари спокойно може да се вземе Поло 2005год или Корса, Пежо 206 също е добър варият според мене. Щом си се спрял на ДБГ фолксваген по добре и купето да е негово. Полото е най- добрия избор по мое мнение.
              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

              Коментар


                #8
                Тези фабийки ги гледах, 10х за линка. Едната е бежова, зле изглежда. Другат е била такси... Освен това са 3 цилиндрови, и се влачат, не набират 0-100 - 15.3 сек...Оказва се че поло е трудно да се вземе на тия пари и тия години. Освена ако не е джаснато добре.В провинцията има много добри и запазени, купени от тук коли, вероятно ще се обикаля.Може ли само по вин да се провери дали колата има гаранция и е закупена от софия франс ауто например?Другата възможност е рено меган, 2005-а. Има доста добри и запазени. Какво ще кажете за едно рено? :D
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  за тези пари мисля един симбол може да се взема. ама зависи какво търсиш де. според мен някакъв вид вариант внасяне от чужбина на доста нова кола с лек удар е най-тънко. преди месец приятел ми предлагаше фокус 2006 направен на сандвич- т.е. ударен отзад и удря предната кола, за смяна броните само! не знам колко щеше да я даде, но я взе от холандия за 5500 евра.
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    Има такава и тук, даже една Фиеста е на 16 000 нова...обаче не се търси такава марка Днес ще се гледат рена и пежа пък...ще видим. Проблема е как да се установи, без сервиз че документите - сервизна книжка и те не са фалшиви. Ами ако през колата преди това е минал Дунав?
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      А защо не и Панда 1.1 или 1.2 динамик? Ще влезне точно в парите кеш, даже може и да и направят лека отстъпка затова, че е кеш.От скоро карам една такава и съм направо влюбен - задръствания няма

                      Коментар


                        #12
                        за 19000 мога да ти предложа пежо 407 хди

                        Коментар


                          #13
                          http://www.peugeot.bg/prices/206Sedan.pdfЕто чисто нова кола.Щом претенциите не са завишени от гледна точка на глезотийки, то тогава това е един много удачен вариант.А и както каза - френска е.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            Гледахме едно 307...но като човека отказа да го водим на сервиз... и се отказахме.Гледахме и промоцията на Поло, не е лоша цената, пък и екстри има.Не се хареса пандата, иначе ценат и е добра...Пунтото също 407-цата в какво състояние е? Може ли малко данни на лични?
                            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                            Коментар


                              #15
                              Гранде Пунто не става ли?
                              Marea Weekend HLX Jtd 110

                              oO(_)____////____(_)Oo

                              Коментар

                              Working...
                              X