Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам оригинални тасове Фиат 14"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам оригинални тасове Фиат 14"

    Купувам оригинални тасове 14" за Мареата!Писна ми от новите боклуци, които продават!
    Fiat Grande Punto

    #2
    запиши се при Христо hit-ko, в списъска на чакащите. Ще ги има май след около месец.
    Брава 1.6 16V ELX
    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

    Коментар


      #3
      bright написа:
      запиши се при Христо hit-ko, в списъска на чакащите. Ще ги има май след около месец.
      Къде е този списък?
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        Sandeto написа:
        bright написа:
        запиши се при Христо hit-ko, в списъска на чакащите. Ще ги има май след около месец.
        Къде е този списък?
        И аз това се питам!!!
        Fiat Grande Punto

        Коментар


          #5
          И аз искам да се запиша
          Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

          Коментар


            #6
            И аз бих се записал в списъка, не ми харесват тез турските.Моите, оригинални, са 3...станаха 3 , скоро загубих един.Пък и са олющени, пробвах да ги пръсна по-рано, то един счупен, друг пукнат, боята хич не седя...само няколко месеца.Сигурно щото лак не бях сложил и тн, но не ми се даваха много много пари за такива неща.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Ако искате хубави тазове трябва да се бръкнете за по 40лв броя. Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 Това е положението.

              Коментар


                #8
                sota написа:
                Ако искате хубави тазове трябва да се бръкнете за по 40лв броя. Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 Това е положението.
                40лв броя?
                Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                Коментар


                  #9
                  Христо (hit-ko) каза , че до месец ще има истински тасове на разумни цени! Просто му се обадете, да ви каже когато пристигнат - това е! Това за списъка беше шега, обаче май наистина трябва да направим нещо по въпроса, защото внос се организира по определен начин и поне да сме сигурни, че ще има за тези които са се обадили навреме. Аз искам общо осем.
                  Брава 1.6 16V ELX
                  Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

                  Коментар


                    #10
                    И аз искам един тас за Браво...имах си 4,но някъде съм загубила единият,а и два да има пак ще ги взема за да си имам един за резерва.
                    НЕ на безразсъдното шофиране!

                    Коментар

                    Working...
                    X