Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ксенон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ксенон

    Искам ксенонови фарове - Фиат Мареа - H1.Интересувам се от комплекса услуга - уговарям час за сервиз, следва монтаж, проба, плащане. Държа на гаранция и читав монтаж - с релета и както си трябва. Вариант "ще ти ги пратя, мотажът е елементарен и навсякъде ще ти ги монтират" не ме устройва. Не искам да се окаже, че в комплекта няма релета, а в сервиза да кажат "дай релета и щ’и ги монтираме". Пък и после гаранцията става спорна...Намирам се в София.
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    #2
    Имам един приятел който работи в Стрийт Мания 2.Всичко там ще ти излезне 300лв (монтаж,проба,ГАРАНЦИЯ).Там нещата седят така: Влизаш казваш какво искаш,отвараш капака и ти ги слагат за 30 мин.Имат всички видове ксенон.Ако искаш пиши ЛС.

    Коментар


      #3
      Темата още е актуална - искам ксенон Май ще е добре да направя някои уточнения. Искам 4300 или 5000К, не повече. Искам монтаж с релета, наясно съм, че това ще се отрази на цената. Не разбирам от лумени (само от лумпени), но мога да чета Предпочитам да не чувам реплики като "не се казват релета, а трафове" Оферти - тук или на личен...
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар

      Working...
      X