Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Фиат Пунто-98-99 г. СПЕШНО КУПЕНО

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Фиат Пунто-98-99 г. СПЕШНО КУПЕНО

    Здравейте.Търся да си купя Фиат Пунто, ако може да е 98/99 г., до 3600 лв.Не държа автомобилът да има много екстри, но да е от порядъка-1.2-1.4 мотор, бензин, и да има някои екстри който са характерни за модела..например ел.стъкла, ел.огледала, може и да има и само КЛИМАТИК. Не съм запозната много с този форум, тъй като съм новорегистрирана, но ще се радвам ако някои ми помогне. Преди да се закупи автомобилът бих искала, ако е възможно разбира се, да го кача на канал....Ако някои прояви интерес тел:0898/683149или да изпрати снимки и характеристика на колата на е-mail: gotvachkata@abv.bgОчаквам предложения!!!!

    #2
    Колега един приятел продава Пунто 98 г. и е 1.4 бензин.За екстрите мисля чеса стандартните но е без клима.Цената е 3000 лв.и се намира в ПловдивТел. 0896610716 ИванКолата е нов внос !!!

    Коментар


      #3
      vanko ABF написа:
      Колега един приятел продава Пунто 98 г. и е 1.4 бензин.За екстрите мисля чеса стандартните но е без клима.Цената е 3000 лв.и се намира в ПловдивТел. 0896610716 ИванКолата е нов внос !!!
      Здрасти колега!Благодаря за офертата, но вие сте в Пловдив, а аз в София.....

      Коментар


        #4
        Аз принципно си продавам Puntoto ако имаш интерес за 1.1 двигател пиши (няма климатик колата).. ето ти и снимка
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          amadeos написа:
          Аз принципно си продавам Puntoto ако имаш интерес за 1.1 двигател пиши (няма климатик колата).. ето ти и снимка
          Благодаря ти за офертата, но търся да е поне с една екстра и то да е климатик. Благодаря ти все пак...бързо реагира...

          Коментар


            #6
            Хоп!

            vanko ABF написа:
            Аз ходих чак до Монтана зада видя една кола а ние сме само на 120 км.Но в София няма начин да не намериш !!!Успех Поздрави
            Много ти благодаря...

            Коментар


              #7
              няма проблем .. успех и от мен

              Коментар


                #8
                имам пунто 1.7 тд ел стъкла хидравлика централно лети джанти 98 година без клима перфект нов внос 3300 лв и 1.6 спортинг клима ел стъкла хидравлика централно газова уредба от италия сменен мотор 2003 година е мотора с дребни забележки 95 година 2800 лв 0886 44 02 74

                Коментар


                  #9
                  Сори, за което!Май само аз забелязах, че всъщност "колегата" е колежка. Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
                  Stop giving directions, just say "Follow me."
                  Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                  Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                  Коментар


                    #10
                    sok1 написа:
                    Сори, за което!Май само аз забелязах, че всъщност "колегата" е колежка. Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
                    Абсолютно си прав...

                    Коментар


                      #11
                      letajanta написа:
                      имам пунто 1.7 тд ел стъкла хидравлика централно лети джанти 98 година без клима перфект нов внос 3300 лв и 1.6 спортинг клима ел стъкла хидравлика централно газова уредба от италия сменен мотор 2003 година е мотора с дребни забележки 95 година 2800 лв 0886 44 02 74
                      Търся кола, която е на бензин, а не дизел.Офертата е добра, но ще продължавам да търся....

                      Коментар


                        #12
                        Re: Купувам Фиат Пунто-98-99 г. СПЕШНО КУПЕНО!!!!

                        tedi_baby написа:
                        Здравейте.Търся да си купя Фиат Пунто, ако може да е 98/99 г., до 3600 лв.Не държа автомобилът да има много екстри, но да е от порядъка-1.2-1.4 мотор, бензин, и да има някои екстри който са характерни за модела..например ел.стъкла, ел.огледала, може и да има и само КЛИМАТИК. Не съм запозната много с този форум, тъй като съм новорегистрирана, но ще се радвам ако някои ми помогне. Преди да се закупи автомобилът бих искала, ако е възможно разбира се, да го кача на канал....Ако някои прояви интерес тел:0898/683149или да изпрати снимки и характеристика на колата на е-mail: gotvachkata@abv.bgОчаквам предложения!!!!

                        Коментар

                        Working...
                        X