Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам 14'' стоманени джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам 14'' стоманени джанти

    става въпрос за МАРЕА ако имат тасове още по добре. не ме итересуват гуми търся само джанти+тасове
    FIAT Marea 1.9TD/100

    #2
    Днес ще гледам едни лети 15-ки и ако ги взема ще си продавам джантите от Мареата. С тасове са оригинални. Гумите са мишелин летни ама не ги бива. Ще ти пиша пак в Понеделник какво съм решил.
    KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
    Land Rover Discovery 2.5TD '94
    EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
    EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
    EX: Fiat Regata 1.7D '84

    Коментар


      #3
      Scorpion_BV написа:
      Днес ще гледам едни лети 15-ки и ако ги взема ще си продавам джантите от Мареата. С тасове са оригинални. Гумите са мишелин летни ама не ги бива. Ще ти пиша пак в Понеделник какво съм решил.
      ще чакам. колко пари ще им искаш?
      FIAT Marea 1.9TD/100

      Коментар


        #4
        Ми де да знам колко, вярно хубави са ама са си железарки. Да кажем по 20лв. на джанта с тазовете. Гумите ще си ги продавам отделно. Проблема е, че и тия 15-ки дето гледах се оказаха 4х100. Направо ми писва вече. Ти за зимни ли ти трябвати, спешно ли ти е. Щото аз ако до края на тоя месец ако не намеря джанти 15-ки лети ще си купя чисто нови и ще се приключи тая работа. Иначе ако случайно имаш 15-ки лети за Фиат с някакви гуми съм навит на бартер с доплащане от моя страна!
        KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
        Land Rover Discovery 2.5TD '94
        EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
        EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
        EX: Fiat Regata 1.7D '84

        Коментар


          #5
          трябват ми за зимни аз си имам 15’’ но не се продават. иначе цената ме остройва ако не съм купил до тогава да знаеш че ги купувам.
          FIAT Marea 1.9TD/100

          Коментар


            #6
            FIAT Marea 1.9TD/100

            Коментар

            Working...
            X