Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте.Търся следните неща за Пунтото ми.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здравейте.Търся следните неща за Пунтото ми.

    Търся шофьорският сенник и левият предпазен колан.Ако някой предлага да казва.А също търся и капака на клапаните и лайсните на вратите.

    #2
    морга 5лв май е сенник за колан-а незнам...
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Лошото е ,че сенника не мога да го намеря за сега никъде.Нямаш си на представа колко морги съм обиколил.

      Коментар


        #4
        Най търсената част за Пунто 1 е левия сенник - почти няма такава с добър сенник - конструктивно са дефектни и се чипят вътре пластините дето държат сенника да не пада. Аз присадих една оипелска пластина на жената на Пунтото и всичко е ОК - след като за 3 месеца оръшках пне 50 морги за сенник... и намерих само десен, щото и той падаше ( и то ми взеха 20лв за него, не 5 )
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Ти си успял да го оправиш ама на мен ми се счупи и това което го държи.Десни сенници има много ама леви няма никъде.За нов искат 45 лева и то с поръчка.Втора употреба е 15 лева така ми казаха в една морга.

          Коментар


            #6
            sota написа:
            Ти си успял да го оправиш ама на мен ми се счупи и това което го държи.Десни сенници има много ама леви няма никъде.За нов искат 45 лева и то с поръчка.Втора употреба е 15 лева така ми казаха в една морга.
            Ще ти намерим ляв сенник, имам разглобено Пунто, но ще съм на линия в понеделник, така, че напомни ми за сенника на сайта до подписа ми !

            Коментар


              #7
              Добре дано и аз не забравя. :PА шофьорският колан имате ли го?

              Коментар


                #8
                hit-ko написа:
                sota написа:
                Ти си успял да го оправиш ама на мен ми се счупи и това което го държи.Десни сенници има много ама леви няма никъде.За нов искат 45 лева и то с поръчка.Втора употреба е 15 лева така ми казаха в една морга.
                Ще ти намерим ляв сенник, имам разглобено Пунто, но ще съм на линия в понеделник, така, че напомни ми за сенника на сайта до подписа ми !
                Христо какво стана със сенника?

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    На мен също ми се беше скъсала въпросната пластинка.Един приятел ми направи нова,но и тя не изкара много - около два месеца и тя се скъса...В момента имам един такъв сенник със скъсана пластинка,ако ми покажеш точно коя част ти се е счупила мога да ти е изпратя и без друго не ми трябва този сенник
                    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
                    ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

                    Коментар


                      #11
                      По принцип ми трябва целият сенник заедно с това което го държи в дясно за тавана.При мен се е счупило нещо вътре в самият сенник и само се вееше и това дразни много.А не знам как се сменя тази пластина в сенника. Ако някой знае да каже. :P

                      Коментар


                        #12
                        Поръчал съм друга пластинка.Ще го направя,но не е гаранция колко ще изкара!Ако искаш пиши ми ЛС да се разберем как да ти го пратя
                        Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
                        ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

                        Коментар


                          #13
                          gogata написа:
                          Поръчал съм друга пластинка.Ще го направя,но не е гаранция колко ще изкара!Ако искаш пиши ми ЛС да се разберем как да ти го пратя
                          Имаш лично съобщение.

                          Коментар

                          Working...
                          X