Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Табло за Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Табло за Типо

    Купувам табло за Типо Седичи, може и някое задно спойлерче и прагове. Тел 0885 061 999

    #2
    Още търся.

    Коментар


      #3
      VET написа:
      Още търся.
      От дигиталното към аналогово ще е трудно преправянето
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        около 1 час игра с поялника и термошлаухчета Поне на мойто толкова ми трябваше , само липсва инсталация за ниво масло и ниво течност чистачки.Лошото е , че рядко изпадат такива табла
        Прикачени файлове
        cinq 16V, Delta 1 2.0

        Коментар


          #5
          Аз ще се помъча, Вие само намерете.

          Коментар


            #6
            Аз търся табло със стрелки до 240
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              При теб е по-сложно, защото ти трябва и двигател за тия 240. :D

              Коментар


                #8
                луд написа:
                около 1 час игра с поялника и термошлаухчета Поне на мойто толкова ми трябваше , само липсва инсталация за ниво масло и ниво течност чистачки.Лошото е , че рядко изпадат такива табла
                извинявам се за спама, ама може ли да кажеш с какво се сблъска, в смисъл, много ли са разликите.
                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                ИТАЛФЕСТ 2007

                Коментар


                  #9
                  Търся си още.

                  Коментар


                    #10
                    луд написа:
                    около 1 час игра с поялника и термошлаухчета Поне на мойто толкова ми трябваше , само липсва инсталация за ниво масло и ниво течност чистачки.Лошото е , че рядко изпадат такива табла
                    това да не е типо с климатроник

                    Коментар


                      #11
                      около 1 час игра с поялника и термошлаухчета Mr. Green Поне на мойто толкова ми трябваше , само липсва инсталация за ниво масло и ниво течност чистачки.Лошото е , че рядко изпадат такива таблаEvil or Very MadПри теб е по-сложно, защото ти трябва и двигател за тия 240.
                      Знам, че само си спамите ама в тоя ред на мисли да ви споделя, че имам такова табло, до 260 е и имам и двигател за него 2000 16V

                      Коментар


                        #12
                        табло

                        само таблото ли ти трябва или заедно с другите чаркове по него, защото имам всичко , но за 1.4

                        Коментар

                        Working...
                        X