Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto

    Здравейте колеги, решил съм да вкарам брат ми в правия път И сега му търся пунто от новите, след 2000г, нещо заазено с климати и ел. пакет. Ако ви се намира нешо дайте оферта
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    Това Пунто JTD според мен е трепач http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...облемът обаче е, че сигурно ще надбяга Бравото ти

    Коментар


      #3
      мале... тва верно ще ме изяде ) мн е добра колицата, точно такова купе търся, но мн се чудя за двигателя, дали си струва толкова при за дизел. Все пак брат ми е по-малак и от мен ще иска д я ръчка Ще я имам в предвид давайте др оферти!
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        ruNNer написа:
        azmg07m9 Валиден до 08.08
        код за мобиле...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          kiro_of_the_day написа:
          ruNNer написа:
          azmg07m9 Валиден до 08.08
          код за мобиле...
          Незнам но при мен не се получава. Нищо де то и без това няма обяви на който не им се виждат снимките.
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #6
            Дам JTD ще да е. Но тези 80 кончета дали са достатъчни ? Някой да има наблюдения? Но тази цена ми се струва леко висока? По скоро нещо около 6-6.5? не е ли по нормална?
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #7
              Anaboliy написа:
              Дам JTD ще да е. Но тези 80 кончета дали са достатъчни ? Някой да има наблюдения? Но тази цена ми се струва леко висока? По скоро нещо около 6-6.5? не е ли по нормална?
              Абе тая колица отдавна щях да съм я подкарал, но ме спря именно цената. Исках да я бартеросам, ама нещо множко парици ми се видяха.

              Коментар


                #8
                А иначе как е този двигател? Щото най-вероятно ще е точно този 1.9 JTD мотор.
                Fiat Bravo 1.9 TD100

                Коментар


                  #9
                  Anaboliy написа:
                  А иначе как е този двигател? Щото най-вероятно ще е точно този 1.9 JTD мотор.
                  Моторът като мотор е перфектен. Сега не знам за конкретния случай как е колата, защото не съм я гледал. Аз лично бих си купил това Пунто, ако нямах дете (количката малко трудно ще влезе в багажника).

                  Коментар


                    #10
                    Готово. Да му е честита на брат ми. Днес взе 1.8 16V HGT 2000г сички екстри без кожен салон.
                    Fiat Bravo 1.9 TD100

                    Коментар


                      #11
                      от 80 кончета дизел мина на 147 май бяха бензинка...Безаварина с колата и по малко ядове с полицайте.и Го дръж изкъсо,а и снимки чакаме
                      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                      Коментар


                        #12
                        131 кончета Ми за мен тва е изтината, тоя дизел 80 за никаде няма да стигнат Сминки мн скоро. И аз не съм я виздал на живо все още в КАТ са за номера в момента.
                        Fiat Bravo 1.9 TD100

                        Коментар

                        Working...
                        X