Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам браво 1.6 16 клапана

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам браво 1.6 16 клапана

    изискванията ми са в общи линии:- задължително двигател 1.6 или нагоре, най-желан е 1.6- перфектно състояние, не искам да има никакви технически забележки, на външния вид може да не е перфектен, но да е добър все пак- КЛИМАТИК- без клима много, много трудно бих взел колата- не държа на музика, лето джанти и разни тунинги- не държа и на еърбег- добре би било да има и газ, но не е фатално и безкато се има предвид цените м в момента и как има нов внос от човек, а не от горубляне в наистина перфектно състояние без грам забележка/изтървах я с 1 ден / то около 3500 левчета. казвам около. обявата се отнася за софия, нямам време да ходя по другите градове за съжаление. може оферти и на лс.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    ко стаа моите желания ли не са в ред или няма коли
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      имаше едно червено за 3000 в раздел продава, лошото е, че е без клима, но иначе беше слънце и беше бая гледано, можеш да му хвърлиш едно очо УУУПС, тя била продадена, сори, защо не погледнеш в мобилето... там има и читави коли успех с търсенето и да се похвалиш, ей :D
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        това червеното го гледах, да си призная беше много добро, но наистина няма клима, а и на следващия ден аз докато обмислях и се чудех да го карам някъде на подемник и човека го продаде. но не съжалявам де, защото за още300-500 лв може да се намери пак в подобно състояние, но с клима. а в мобиле няма нищо, ако щеш ми вярвай но в диапазона 3-4 хилки няма ни една читава, огледал съм ги. то повечето всъщност са продадени де, но излезе ли някаква добре изглеждаща и се продава до 1 ден
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          да фкарам малко ОФФФФФ в темата ти....защо си избрал Браво??? мислиш ли че от Темпрата с тоз гооооооооляяяяяяяяям багажник ще свикнеш на Браво, че и газ като слагаш.... може би Брава....
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            donnna написа:
            да фкарам малко ОФФФФФ в темата ти....защо си избрал Браво??? мислиш ли че от Темпрата с тоз гооооооооляяяяяяяяям багажник ще свикнеш на Браво, че и газ като слагаш.... може би Брава....
            за тия пари ще намери по-скоро Браво, отколкото читава Брава

            Коментар


              #7
              ами темпрата ми е и комби и багажника е като каравана, но чесно казано аз от багажник кой знае каква нужда нямам, не нося тухли, а сега искам просто по-нова кола, която и ще може да се продаде, а след като аз от 1 седмица не мога да намеря-просто докато се обадя и бравото е черта, само най-големите каруци седят, но всички читави се продават на сащия и другия ден, не можах да го повярвам , но е така. просто бравото засега е оборотна кола, а наистина бравата е малко по-скъпа. иначе ако искаш темпрата заповядай
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Намери един ден и се разходи до Дупница. По-малко време ще ти отнеме отколкото да обикаляш София за да гледаш таралясници които са "перфектно" поддържани и са на звездни цени.
                Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                Коментар


                  #9
                  абе аз задодох въпрос в глвания ма никой не ми отговаря- а как да я докарам от дупница до сф?
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    kkp написа:
                    Намери един ден и се разходи до Дупница. По-малко време ще ти отнеме отколкото да обикаляш София за да гледаш таралясници които са "перфектно" поддържани и са на звездни цени.
                    абсолютно, миналата седмица видях поне 10ина 1.6 16в, а една беше просто перфектна и за малко да я взема когато... видях моето си Браво цените си заслужават екскурзията, но колкото по-скоро - по-добре защото италианците почиват август месец и където и да питах чакат нов внос след средата на септември...
                    FIAT Bravo JTD 105 GT 05.1999г.

                    Коментар


                      #11
                      pakumba написа:
                      абе аз задодох въпрос в глвания ма никой не ми отговаря- а как да я докарам от дупница до сф?
                      ще ти я дадат с временни номера, фактури, договори, гражданска и т.н. сипваш бенз и газ до София
                      FIAT Bravo JTD 105 GT 05.1999г.

                      Коментар


                        #12
                        това е полезно ифно. май ще се наложи да прескоча а на всичките ли им слагат временни номера и да мога безпроблемно да дойда до сф/чи не са ми ясни тея нови вносове/
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          pakumba написа:
                          това е полезно ифно. май ще се наложи да прескоча а на всичките ли им слагат временни номера и да мога безпроблемно да дойда до сф/чи не са ми ясни тея нови вносове/
                          всички които гледах бяха с временни номера, имаха и гражданска за един месец, комплект документи за регистрацията в КАТ... но си е обикаляне, има автокъщи още на входа като идваш от София, но има и в града, абе гледаш питаш и продължаваш нататък, спокойно можеш да затриеш един ден, така че по-раничко сутрин за да обиколиш всички.аз отидох само да се консултирам за цените, още в първата видях страхотна Марея, но беше продадена и се започна едно обикаляне... но вечерта пилотирах Бравото към Софиядано и ти намериш каквото търсиш!
                          FIAT Bravo JTD 105 GT 05.1999г.

                          Коментар


                            #14
                            мерси, колега най-накрая така ще стане
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар


                              #15
                              По последна информация в Дупница има 57 автокъщи...
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X