Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам някакъв малък оборотомер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам някакъв малък оборотомер

    Искам да сложа на зверчето оборотомер, но да не е някой ладов колкото цялото ми табло :D Нещо мъничко, защото ще пасне на интериора ... Решил съм да му понаправя малко тунинг, а оборотомера ми е много важен елемент... другото са спортен въздушен филтър и т н ...

    #2
    Re: Купувам някакъв малък оборотомер

    kiler_4o написа:
    Искам да сложа на зверчето оборотомер, но да не е някой ладов колкото цялото ми табло :D Нещо мъничко, защото ще пасне на интериора ... Решил съм да му понаправя малко тунинг, а оборотомера ми е много важен елемент... другото са спортен въздушен филтър и т н ...
    :D Аз сьм си сложил от шкода!мальк е и не заема много място!само циферблата сьм сменил!!!
    FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
    FIAT MAREA1.6 16V

    Коментар


      #3
      Moжеш ли да дадеш някаква снимка ? И от кои шкоди е ? 105, 120 ? И от купетата с кръглите или правоъгълните фарове ? Мерси !

      Коментар


        #4
        kiler_4o написа:
        Moжеш ли да дадеш някаква снимка ? И от кои шкоди е ? 105, 120 ? И от купетата с кръглите или правоъгълните фарове ? Мерси !
        Шкода 120!с правоьгьлните фарове!е ти една снимка,ама тук е сьс стария циферблат,с новия още не сьм го снимал:
        FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
        FIAT MAREA1.6 16V

        Коментар


          #5
          мерси, сега ще знам, че мога да взема и от шкодилак

          Коментар

          Working...
          X