Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Купе Турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Купе Турбо

    Искам да се сдобия с Coupe 20v turbo. Да знаете някой да продава или да може да внесе и на каква цена? 0878657865 Теодор
    Ако нямаш да си платиш - въобще не поръчвай! П.П. Спирам рязко. Слизам бързо.

    #2
    Преди време също се замислях за такова. Цените в мобил.де започват от 3500 евро. Предполагам за сходна цена може да се намери в прилично състояние и от Италия. Остава малкото уточнение с близо 10-те хиляди лева акциз... Ако държиш на турбо Купе, защо не се замислиш за 16 клапановата версия. Поне от тях се намират тук.

    Коментар


      #3
      http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...940&f1=details

      Коментар


        #4
        колега онзи ден видях едно такова в една автoкъща тук в Стара Загора, черно с апарати брембо със 17мисля че беше .Но цена немога да ти кажа защото само го погледнахСега видях линка на колегата, става въпрос за същата кола
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар


          #5
          Благодаря, колеги!

          Мерси много, колеги! Много ниска ми се струва цената, но вариант е да прхвърля туй-онуй на моето )))
          Ако нямаш да си платиш - въобще не поръчвай! П.П. Спирам рязко. Слизам бързо.

          Коментар


            #6
            me_to_u написа:
            Преди време също се замислях за такова. Цените в мобил.де започват от 3500 евро. Предполагам за сходна цена може да се намери в прилично състояние и от Италия. Остава малкото уточнение с близо 10-те хиляди лева акциз... Ако държиш на турбо Купе, защо не се замислиш за 16 клапановата версия. Поне от тях се намират тук.
            Какъв е този акциз?Нещо не ми е ясно за какво става дума?Ако може някой да ме светне по въпроса.Може на лично да не спамим темата на колегата.

            Коментар


              #7
              Акциз за употребяваните автомобили: 1. за автомобили с мощност на двигателя над 120 kW до 150 kW по системата DIN - 35 лв. за 1 kW; 2. за автомобили с мощност на двигателя над 150 kW по системата DIN - 60 лв. за 1 kW; 3. за автомобили с мощност на двигателя над 126 kW до 157,5 kW по системата SAE - 33,33 лв. за 1 kW; 4. за автомобили с мощност на двигателя над 157,5 kW по системата SAE - 57,14 лв. за 1 kW. Акциз за новите автомобили е: 1. седемстотин лева + 90 лв. за 1 kW за разликата над 120 kW по системата DIN; 2. седемстотин лева + 85,71 лв. за 1 kW за разликата над 126 kW по системата SAE.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар

              Working...
              X