Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тръба на водната помпа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тръба на водната помпа

    Търся за Темпра 1,6i тръбата за водната помпа към нея се захващат маркучите за парното и радиатора. Тече яко и не знам дали ще може да се завари. Ако някой има за продаване да се обажда.
    TEMPRA 1,6i 835C1000/159AT54A

    #2
    Тя каквато и да е стара тръба, пак ще протече. И със заваряване не става, защото отвътре цялата е на решето. По добре си я изработи от тръби, заварени помежду си с СО2. Всеки ауспухаджия може да го направи. Тествано е!

    Коментар


      #3
      Хвърли един поглед тук: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=17474 Пише, че е за типо, но мисля, че става и за темпра.

      Коментар


        #4
        Re: тръба на водната помпа

        Vlaad написа:
        Търся за Темпра 1,6i тръбата за водната помпа към нея се захващат маркучите за парното и радиатора. Тече яко и не знам дали ще може да се завари. Ако някой има за продаване да се обажда.
        ... пиши на hit-ko лс и ще се разберете за нова .... аз от него преди 2-3 месеца си поръчах и получих същата .... мойта течеше от някаква шупла, но вътре беше яко корозия .... временно си бях решил проблема със скоба и парче гума в/у шуплата, но не ми се чакаше да видя, колко ще издържи така ...

        Коментар

        Working...
        X