Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам : Десен Халоген за Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам : Десен Халоген за Брава

    еми стария стои в багажника на колатаслучи му се случка с камъче и така ...ако някой има да свирка ... купувам само да не е спукано стъклото ...
    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

    #2
    Колега, имам халоген, обаче рефлекторът му е пукнат ... всичко друго е здраво, ако те устройва казвай?

    Коментар


      #3
      ше го видя моя как е и ако само рефлектора е счупен ше го зема
      Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
      Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

      Коментар


        #4
        DiStefano написа:
        ше го видя моя как е и ако само рефлектора е счупен ше го зема
        Той всъщност не е счупен, а е гърмяла крушка вътре и се е леко стопил, но само той ... всичко друго е здраво! Ще ти го снимам като решиш, че ти трябва ...

        Коментар


          #5
          А предна лява елипса за халогена да ти се намира? Имам две обаче са от тези елипсовидните и не влизат в бронята. Трябва ми елипса с по-остро заоблени краища - широка е 16.5см, тея дето ги имам са по 17.5... баси 100 вида брони на тея Фиати
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            spark написа:
            А предна лява елипса за халогена да ти се намира? Имам две обаче са от тези елипсовидните и не влизат в бронята. Трябва ми елипса с по-остро заоблени краища - широка е 16.5см, тея дето ги имам са по 17.5... баси 100 вида брони на тея Фиати
            Нямам

            Коментар


              #7
              wwweb написа:
              Колега, имам халоген, обаче рефлекторът му е пукнат ... всичко друго е здраво, ако те устройва казвай?
              Ако колегата DiStefano няма интерес към халогена аз ще се възползвам от офертата. Разберете се и ако той се откаже дай цена на Л.С. (ако не е проблем и снимка на стъклото :D )

              Коментар


                #8
                nParMaTuK написа:
                wwweb написа:
                Колега, имам халоген, обаче рефлекторът му е пукнат ... всичко друго е здраво, ако те устройва казвай?
                Ако колегата DiStefano няма интерес към халогена аз ще се възползвам от офертата. Разберете се и ако той се откаже дай цена на Л.С. (ако не е проблем и снимка на стъклото :D )
                Ми цената е към 30-ина лв. Само дето забравям да го снимам, че ми е една лудница тия дни ...

                Коментар


                  #9
                  Мисля да се въздържа все пак нов на Депо е 45лв. , пък на мен ми трябва само стъкло. Някак си не ми е рентабилно 30лв. + куриер + цапане със силикони....Поздрави :D

                  Коментар

                  Working...
                  X