Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

търся резервна гума (с джанта) за Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    търся резервна гума (с джанта) за Фиат Браво

    търся резервна гума (с джанта) за Фиат Браво. колкото е по-малка, толкова по-добре. предложения моля на мейла и телефона.намирам се в Софиябоянe_mail@gbg.bg0886 298779

    #2
    Re: търся резервна гума (с джанта) за Фиат Браво

    boto написа:
    търся резервна гума (с джанта) за Фиат Браво. колкото е по-малка, толкова по-добре. предложения моля на мейла и телефона.намирам се в Софиябоянe_mail@gbg.bg0886 298779
    И аз търсих много време.Все излизаха някакви супер измислени оферти от порядъка над 100лв, дори един ми вика 250лв (заедно с крика - поне аз така си търсих)...Накрая отидох до Горубляне и с 10 въпроса накрая си намерих да ми донесат от Италия.Изчаках 10-на дни и се сдобих с нея за цена ако не се лъжа около 50лв.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      На Горубляне един продава 10_тина гуми с джанти. Намира се срещо последната спирка на рейса преди да се качи на цариградско.

      Коментар


        #4
        това ли се търси?http://tipo.elmarkone.com/index.php?...=7&st=0#entry7
        0886948477

        Коментар


          #5
          Аз имам, но съм от Пловдив. Може и да уредим някакъв транспорт.
          SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

          Коментар


            #6
            благодаря на всички за отговорите и предложенията. май не съм обяснил съвсем добре какво точно търся с резервана гума по принцип разполагам. в багажника имам бутилки за метан и мястото е много ограничено. затова и търся друга, възможно по-тънка гума. нещо от рода на 125/70R14. това, за което granturismo говори, е най-близко до търсеното. ще се свържа с човека да видя дали офертата е още актуална. иначе все още търся

            Коментар


              #7
              Хм ми тя моята и тя е бандажна ... Не е като останалите по-малка е! Остава да стане ясно има ли различия и в тези малките.
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар

              Working...
              X