Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Врътката за включване на фаровете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Врътката за включване на фаровете

    Търся и никаде не намирам,трябва ми лоста за фаровете ’’врътката’’ за включване на фаровете на Фиат брава 1.4/12v по морги обикалях, но ядец ако някои има нека каже.Благодарско предварително Модерирано от doofiat
    Bravа SX,1.4,12V,80h.p..'96

    #2
    Този човек има - 0898214681 Данчо се казва.Звънни и го попитай какви пари ще му иска само.
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      Re: помогнете?

      buli1 написа:
      търся и никаде не намирам,трябва ми лоста за фаровете’’врътката’’за включване на фаровете на Фиат брава 1.4/12v по морги обикалях,но ядец ако някои има нека каже.Благодарско предварително
      Ако не си го намерил може да ти дам от моята Брава, едва ли има разлика между Брава 1.6 и 1.4 В подписа ми е препратката с инфото за колата. Координати за връзка:0887 08 04 15Skype: antoaneta2203ICQ: 50477713Колата се намира в гр. Пловдив
      SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

      Коментар


        #4
        още съм на линия за изчакване,още няколко неуспешни опита.EVITA нямам никакво време да ходя до Пловдив благодаря все пак научих че трябва да е от кола без Аербек имало разлика
        Bravа SX,1.4,12V,80h.p..'96

        Коментар


          #5
          buli1 написа:
          още съм на линия за изчакване,още няколко неуспешни опита.EVITA нямам никакво време да ходя до Пловдив благодаря все пак научих че трябва да е от кола без Аербек имало разлика
          Моята е БЕЗ еърбег. Тоест става, друг е въпроса дали искаме да се занимаваме с куриери. Защото май само това е варианта.
          SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

          Коментар


            #6
            Здравейте. Някой може ли да ме насочи от къде мога са си взема врътката за светлините за Bravo 1.6 16v?

            Коментар


              #7
              при ’’Италиянеца’ ги има,почти за всеки модел
              Bravа SX,1.4,12V,80h.p..'96

              Коментар


                #8
                buli1 написа:
                при ’’Италиянеца’ ги има,почти за всеки модел
                ИталиАнеца!
                SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                Коментар


                  #9
                  По моргите варират между 60 и 100 лв. При италианеца ги има почти всички видове, но ти препоръчвам да вземеш старото и да отидеш с него, защото за 1,4 12кл. са три вида ( поне за волан с ЕрБег... за такъв без ЕрБег - не знам колко вида са ?! )
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар

                  Working...
                  X