Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам джанта 15 цола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам джанта 15 цола

    Някой да има една стоманена джанта 15 цола 4х98 6 инча. Ще се опитам да кача снимки, но не знам дали ще успея. Телефона ми е: 0885 061 999 Стоил. От София съм.[img][/img] И една обява ще свърши работа!rustson

    #2
    Извинявам се повторно, но в една от изтритите от Вас обяви, все пак бях успял да кача снимка и се бях извинил за повторението.Приятен ден.

    Коментар


      #3
      Никой ли няма?

      Коментар


        #4
        VET написа:
        Никой ли няма?
        Това е повод да сложиш Халуминиеви
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          VET написа:
          Никой ли няма?
          Колега съжалявам аме беше качил към 4-5 обяви .... не съм шива все пак! Ако обичаш качи ги пак!
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            Гриша, Халуминиеви си имам, просто искам да си окомплектовам зимните гуми със стоманени джанти.Ще опитам пак със снимките.Пожелавам на всички приятен ден.

            Коментар


              #7
              Пак не разбрах какво стана със снимките ми. Имаше ги, но вече ги няма. Странна работа.

              Коментар


                #8
                Опа съжалявам, сега всичко се появи. Нещо не мога да разбера каво стана.Приятен ден на всички.

                Коментар

                Working...
                X