Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скоростна кутия Браво 1.4 12V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скоростна кутия Браво 1.4 12V

    Купувам скоростна кутия за Браво 1.4 12V Бензин.

    #2
    Re: Скоростна кутия Браво 1.4 12V

    kiso написа:
    Купувам скоростна кутия за Браво 1.4 12V Бензин.
    350 лева ако те устройва

    Коментар


      #3
      Какво му се случи на малкото Браво? Видях, че си писал други теми и търсиш диференциала само. Виж тука: http://www.axm-auto.com/ - продава се отделно комплект диференциал.
      Bravo(TM) HGT

      Коментар


        #4
        Ами кво му става. Като не си се грижел за него така става.

        Първо съединителя още като ми я даде отлепяше на края. А си го бил сменял преди една година. Накрая се прееба и го смених. Акумолатора незнам от къде го беше взел ама като му направиха електролитна проба се оказа че и за вторични не става та и него смених. Като сменях съединителя моя човек ми каза че в скоростната кутия маслото било по-малко от литър. Кажи сега за тва дето ми каза че си сменял Ремъка истина ли е или и за него си ме метнал поне да го сменя да не се отрепам на некоя магистрала та и други да пострадат. Също сега разбрах защо си си давал парите за готини крушки на фаровете. Ами те светят под бронята бе човек им си начин за регулиране на рефлекторите.Абе въобще внимавайте като си купувате кола от някой от форума какви ви ги говори. Първо Диагностика и после пазарлък. Ама аз съм си виновен нали ми е първа кола нека ми е.Айде ...

        Коментар


          #5
          Re: Ами кво му става. Като не си се грижел за него така став

          kiso написа:
          Първо съединителя още като ми я даде отлепяше на края. А си го бил сменял преди една година. Накрая се прееба и го смених. Акумолатора незнам от къде го беше взел ама като му направиха електролитна проба се оказа че и за вторични не става та и него смених. Като сменях съединителя моя човек ми каза че в скоростната кутия маслото било по-малко от литър. Кажи сега за тва дето ми каза че си сменял Ремъка истина ли е или и за него си ме метнал поне да го сменя да не се отрепам на некоя магистрала та и други да пострадат. Също сега разбрах защо си си давал парите за готини крушки на фаровете. Ами те светят под бронята бе човек им си начин за регулиране на рефлекторите.Абе въобще внимавайте като си купувате кола от някой от форума какви ви ги говори. Първо Диагностика и после пазарлък. Ама аз съм си виновен нали ми е първа кола нека ми е.Айде ...
          Съединителя се регулира. Състоянието му мога да твърдя, че беше идеално, понеже си го купих от hit-ko а той некачествени части досега не м ие продавал. Аз проблеми със скоростите не съм имал никога, а за акумулатора не помня нищо. Ремъка го смених също заедно с ролките ноември 2005.Фаровете също се регулират с кръстата отверка. Тези крушки Philips са хубави и светят силно, така че свалих малко фаровете да не заслепява. Винаги можеш да ги вдигнеш, ако искаш повече осветеност напред.Не мисля, че нещо съм излъгал или скрил, но ти си знаеш все пак. Не мога да те убедя в нищо.Още като го пуснах във форума написах каква е причината - HGT.
          Bravo(TM) HGT

          Коментар


            #6
            Неприятно...при италианеца не намери ли скоростна кутия?
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              Трябва ми само Диференцял

              При Италианеца не съм ходил защото ще искат да ми продадът цяла кутия ... засега търся само диференцял.

              Коментар


                #8
                А какво му е на твоя диференциал?

                Коментар


                  #9
                  Ами когато ми сменяха съединителя!

                  Майстора каза че ми бил доста зле. Пита ме дали ми вие колата. И като се замислих ами като набирам особенно на 3та се чува едно леко виене. Той каза че това виене ще се осилва с времето. Налял ми е масло в кутията. От тогава съм минал към 3000км и не се е засилило виенето. Ама ще видим

                  Коментар


                    #10
                    Re: Ами когато ми сменяха съединителя!

                    kiso написа:
                    Майстора каза че ми бил доста зле. Пита ме дали ми вие колата. И като се замислих ами като набирам особенно на 3та се чува едно леко виене. Той каза че това виене ще се осилва с времето. Налял ми е масло в кутията. От тогава съм минал към 3000км и не се е засилило виенето. Ама ще видим
                    Според мен е по-кофти да смениш диференциал, защото трябва да се напасват лагерите и т.н.Мисля, че ще излезе по-скъпо.

                    Коментар


                      #11
                      Според теб кое е най-добре.

                      Цяла скоростна кутия нали ?

                      Коментар


                        #12
                        имам скоростни кутии - Брава, Браво.0887483372

                        Коментар

                        Working...
                        X