Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стъклото за ляв халоген на браво!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стъклото за ляв халоген на браво!

    Нещо ми се е пукнало моето, та си търся стъкло за левия халоген на бравото! Вие сте!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    #2
    Трудна работа.Пукат се на китайските ментета, и моите бяха така.По добре търси цяло фарче. Аз пробвах какво ли не, вкл. говорих със стъклар да ми изреже и закали, накрая си взех две нови халогенчета, пак китайски но за сега държат.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      zgabrovski написа:
      Трудна работа.Пукат се на китайските ментета, и моите бяха така.По добре търси цяло фарче. Аз пробвах какво ли не, вкл. говорих със стъклар да ми изреже и закали, накрая си взех две нови халогенчета, пак китайски но за сега държат.
      Е аз да се пробвам за колко ги взе твоите?
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #4
        На моя оригиналния се беше пукнало стъклото. Купих си китайски преди година и все още не се е спукал. Китайските са по 54 лв.

        Коментар


          #5
          doofiat написа:
          На моя оригиналния се беше пукнало стъклото. Купих си китайски преди година и все още не се е спукал. Китайските са по 54 лв.
          Абе и аз си мисля че са оригиналните моите, ама знае ли човек!
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            rustson написа:
            doofiat написа:
            На моя оригиналния се беше пукнало стъклото. Купих си китайски преди година и все още не се е спукал. Китайските са по 54 лв.
            Абе и аз си мисля че са оригиналните моите, ама знае ли човек!
            На оригиналните пише Фиат с емблемата на фиат ////.Китайските нямат такива екстри.А ти каско нали имаш?! Какво чакаш? На мен от Витоша ми дадоха 70 лв. за халоген.Я ходи да ти направят оглед на щетата и пиши камъчета от камион, защото ако пишеш, че е на паркинг ще ти искат протокол от КАТ.

            Коментар

            Working...
            X