Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся такъв CD-конектор за Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    EVITA написа:
    Един колега си беше предложил услугите да направи такова нещо, само че всички му казаха, че имало готово по магазините и той се отказа. Щях да пусна линк към темата, но след "онези" събития такава тема няма ... тоест мненията на човека. Ако сте толкова навити да му казвам да прави калъп и да мисли цена и да ги правим. Както гледам ще се купуват като топъл хляб.
    Той, колегата се отказа, защото сподели, че няма да може да докара такова качество нито пък конкурентна цена... А за такъв преходник-бройте и мен!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #17
      Yavor написа:
      А на какви пари е това в Благоевград???
      26 или 28 лв. ... не си спомням с точност!

      Коментар


        #18
        wwweb написа:
        Yavor написа:
        А на какви пари е това в Благоевград???
        26 или 28 лв. ... не си спомням с точност!
        27 лв.(цена 13.06.2007г, 13.30h) в Александър Ауто. В момента имат само още една, но зареждат редовно.
        Fiat Marea 1.8i 16V
        Fiat Tipo 1.4i 8V
        Fiat Punto 1.6i 8V
        www.italauto-bg.net/forum/

        Коментар


          #19
          Rokambol написа:
          27 лв.(цена 13.06.2007г, 13.30h) в Александър Ауто. В момента имат само още една, но зареждат редовно.
          Точно за модела от снимката ли говориш, или за по-разпространеният?
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            В Александър Ауто имат от грозната пластмаса. Те бяха първите, при които проверих за подобен преходник още миналата година ...

            Коментар


              #21
              Код:
              Име на фирмата: "Аве" сервиз Адрес: гр. Благоевград, ул. "Г. Петров" 15Телефон: 073/ 88 17 77Факс: Сайт: Мейл: [email]ave@mail.techno-link.com[/email]
              Писах им мейл, дали мога да купя чрез куриер ... но като го гледам това techno-link не знам дали ще ми отговори някой ... Дайте да се организираме нещо ...
              Bravo(TM) HGT

              Коментар


                #22
                VeSSkO написа:
                Код:
                Име на фирмата: "Аве" сервиз Адрес: гр. Благоевград, ул. "Г. Петров" 15Телефон: 073/ 88 17 77Факс: Сайт: Мейл: [email]ave@mail.techno-link.com[/email]
                Писах им мейл, дали мога да купя чрез куриер ... но като го гледам това techno-link не знам дали ще ми отговори някой ... Дайте да се организираме нещо ...
                Ми айде дано. Като има резултат пиши!
                SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                Коментар


                  #23
                  Няма да Ви отговорят по mail. Techno-link отдавна не работи. Има телефони бре хора ... звъннете!

                  Коментар

                  Working...
                  X