Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Fiat Brava 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Fiat Brava 1.6 16v

    Търся Такава кола,колата да има ABS,аларма,серво,централно заключване,ел. огледала,ел.стъкла, (металик)--- не е задължително .Това са екстрите на,които държа. Да е от 1996 до 1997г. на производство държа броните и външните огледала да са с цвета на купето предпочитaни цветове са: светло сив,кърваво червен и светло син,но ако има и други предложения за цветове ще бъдат разгледани.Моля който офертира да пусне и снимки от всякъде,снимки както и допълнителна информация можете да ми пращате на пощата: Ganchev_@hotmail.com и моля ако има текст (нека е на латиница,защото кирилица не може да разчита),да ми даде пълна информация за автомобила както и кога са сменяни консумативите и изобщо историята на колата цена от 4000 до 4500лв. в зависимост от конкретното състояние на автомобила Държа на Перфектно Техническо състояние.Ами май е това колеги ако се сетя нещо ще допълвам. Пишете ми в темата,на Л.С. или на посоченият мейл.П. с. ако някой предлага Дизел 75к.с. или 100к.с. също моля нека се включи в темата.
Working...
X