Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧАСТИ ЗА ПУНТО, ЧЕ ПРАСНАХ ЧЕРНИЯ ЛЕБЕД :'(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЧАСТИ ЗА ПУНТО, ЧЕ ПРАСНАХ ЧЕРНИЯ ЛЕБЕД :'(

    коЛЕГИ Плс ПОМОЩ !!!!!!!!!!!!!Трябват ми следните неща че праснах черния лебед :’( (Пунто I ’96 1.7 TD )-фарове-кланик (ляв)-пр броня-пр капак-мигач(и) ляв (евентуално и десен)-радиатор-перка ( + пластмасовата държачка)-гредичките отпред ( престилка)
    '99 Palio I Weekend 1.7TD

    #2
    нагласил ли си парите аз ще ти ги намеря.
    Намирам части всякакви
    0899113575

    Коментар


      #3
      tnb написа:
      нагласил ли си парите аз ще ти ги намеря.
      ами това се опитвам да направя в момента... ама съшествува дилема дали да си оправя звяра или да го дам така, че ми се къса сърцето като го гледам Иначе може ли да направим нещо като "ценоразпис" за тези,които съм изредил,а?благодаря все пак
      '99 Palio I Weekend 1.7TD

      Коментар


        #4
        Nino написа:
        Овча купел-1, новата автоморга до автомивка "Алекс", улицата се казва "Обиколна", на 100 м преди кръстовището с "Монтевидео".... ПУНТО МК1,черно на цвят без преден капак и радиатор.Всичко му стои, вкл.и джанти.
        Писал съм го преди 10 дни в темата "Какво видях в една автоморга" на раздела "Консултации".http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=14993
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          От мен имаш двата предни мигача,ако имаш нужда и от страничните-подарявам ти ги!
          Fiat Punto 1.7 TD

          Коментар


            #6
            и на двамата Ви благодаря в момента чакам кинтите от застрахователите ( дай Боже свестна сума ) и тогава ще преценя дали ще я реставрирам така да се каже.... На кантар съм и обезателно ще се възползвам ако ще се почва да се прави
            '99 Palio I Weekend 1.7TD

            Коментар

            Working...
            X