Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оригинални лети джанти за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    За сега нищо и там Ужас толкова ли са дефицит тия джанти. Вече не държа да са оригинални, но да е нещо красиво. Давайте оферти!
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #17
      Разбира се, че са дефицитни! Аз половин година търсих! Накрая си купих нови от магазина!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        ми чудя се много но искам и др неща да шравя по нея и няма да имам пари ако вазема нови от магазина.
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #19
          Anaboliy написа:
          ми чудя се много но искам и др неща да шравя по нея и няма да имам пари ако вазема нови от магазина.
          Не искам да те отчайвам колега, но на каква цена мислиш, че ще си намериш оригналните джанти? Според мен в най-добрия случай ще бъдат около 400 лв. Скоро се продаваха такива джанти във форума, и то имаше 2 обяви - и на двете обяви се търсеше около 400-550 лв. Аз като споменах по-горе за мойте, едва ли щях да се навия за под 600 лв. Затова по-добре си купи нови и това е!

          Коментар


            #20
            май малко се изсилих, като се замисля не е нужно да са оригинални но да са красиви, а и цена (в зависимост от джантите , а ако са и с гуми) около 400-500 мисля че ще дам. Нови мога да си взема за тези пари само CSM турски
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #21
              Anaboliy написа:
              май малко се изсилих, като се замисля не е нужно да са оригинални но да са красиви, а и цена (в зависимост от джантите , а ако са и с гуми) около 400-500 мисля че ще дам. Нови мога да си взема за тези пари само CSM турски
              Явно не си запознат добре с цените! За 500лв. можеш да си вземеш чисто нови джанти произведени в Германия! Сега точно има промоционални модели в Мотоексперт.
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #22
                хмм явно да може ли да ми дадеш лик с каталог да разгледам?
                Fiat Bravo 1.9 TD100

                Коментар


                  #23
                  ще помогнеш на колегите ако им кажеш какъв цолаж търсиш - 16"
                  Fiat Stilo JTD ....sold
                  Volvo C 70 ....

                  Коментар


                    #24
                    Anaboliy написа:
                    хмм явно да може ли да ми дадеш лик с каталог да разгледам?
                    http://www.motoexpert.bg/index.php?menu=alloy-wheelsНо по-добре иди на място! Всеки ден получават нови модели. Цените, които съм ти цитирал по-горе са за 14 и 15 цолови джанти, 16-ките са доста по-скъпи!
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #25
                      с цел не съм писал цолаж за да дават всякакви оферти, но явно не им се разделя с джантите. Ще видя каква е разликата в цените може да си остана с 15’, че и гуми ще трябва после ...
                      Fiat Bravo 1.9 TD100

                      Коментар

                      Working...
                      X