Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся нови оригинални тасове 14" за Фиат Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся нови оригинални тасове 14" за Фиат Мареа

    Коеги дайте ми съвет откъде могат да бъдат закупени оригинални 14" тасове за марийката, тъй като се отказах да слагам алуминиеви джанти (иска ми се да спя спокойно нощем) Ако имате и предства колко горе-долу струват ще е още по-добре.Благодаря предварителноПоздрави!
    Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

    #2
    Имай предвид, че като цена ще ти дойдат, колкото една лята джанта! Ако не се лъжа съм виждал оригинални тасове в магазина Т&N на Оборище.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      Имай предвид, че като цена ще ти дойдат, колкото една лята джанта! Ако не се лъжа съм виждал оригинални тасове в магазина Т&N на Оборище.
      Колега позна за цената................39 лева единия в александър ауто, мисля, че совите не са това което всъщност са.Не мога да разбера как е възможно една пластмаса да струва колкото един носач.........Ще си карам с настоящите, те са си оригиналните ама са се понапукали поодраскани и поочукани и се дразня.Благодаря колега още веднъж!
      Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

      Коментар


        #4
        Richard Burns написа:
        Благодаря колега още веднъж!
        Няма за какво!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Ти за тия пари три комплекта други тасове ше си вземеш, колега. Аз само тасове вземам. Мойте авери все ме крънкат джанти да слагам, и за какво? Струват колкото 30 комплекта тасове и се изкривяват 30 пъти по - лесно. Верно е, че много по - добре изглежда с джанти, ама и тасчетата са си добре кат’ са новички и лъскавки Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
          M-Benz E 250 TD 150hp
          M-Benz 200d 75 hp
          Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

          Коментар


            #6
            кат стана въпрос за тасове...въорижих се с шкурка, сребърен спрей, и лак-спрей...с идеята да си оправя тасовете...цена 17 лева някъде всичко....обаче се оказа че има тасове дето ми допадат за 12-14 лева комплекта...та по-добре и ти така, иначе още не съм освежил оригиналните, но мисля и да се метна на лети джанти за другото лято (ама само ако изпаднат изгодно в добър финансов момент )
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=101168

            Коментар

            Working...
            X