Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чаша за вътрешно каре УНО 75 SX 1.5 МОНО-РЕШЕНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чаша за вътрешно каре УНО 75 SX 1.5 МОНО-РЕШЕНО

    Имам проблем с разбита "чаша" на предно дясно (вътрешно) триного каре .Колата ми е УНО 75ie sx 1993 година.Двигателя е 1.5 моноинжекция.Самото каре съм го сменял но чашата в която влиза то е с разбити канали и луфта на практика е видим може би до 2 или 3 милиметра.Вероятно проблема може да е дошъл от крива полуоска но това ще го проверя след замяна на този възел. Рамата ми е ZFA14600006940628 Тази чаша е външна и съм говорил с майстори които ми казват че тя се "закопчава" отвън без нищо да се разглобява.Купувам такава чаша от бракувана скоростна кутия Прикачвам снимка на подобна чаша Тел.за контакт 0888 548918
    АЛ.ПЕТРОВ
    FIAT PUNTO 1.2 8V

    #2
    Моята трансмисия (скорости и диференциал) е тип С.514 и по специално на корпуса пише С514.5.13 7697872 Този номер се намира отвън до лявата чашка за късата полуоска гледано по посока на движението. Триногото каре което влиза в чашката е с малки и с големи ролки.При мен е от ГОЛЕМИТЕ ролки _________________
    АЛ.ПЕТРОВ
    FIAT PUNTO 1.2 8V

    Коментар


      #3
      Благодарение на фирма "Делфин спорт" Ямбол и по специално на магазина в Бургас след близо 2 години си намерих нова чаша и след днешния ми ремонт колата е безпроблемна.Благодаря на всички които пряко или косвено ми помогнаха в намирането на този дефицитен възел.Полуоската ми се оказа без кривина така че се разминах с чашката и нови маншони. :D Голям принос в това дело имаше и онлайн каталога "EPER" :D
      АЛ.ПЕТРОВ
      FIAT PUNTO 1.2 8V

      Коментар

      Working...
      X