Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двигател или блок на Фиат Чинкуеченто 0.7

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Двигател или блок на Фиат Чинкуеченто 0.7

    Търся блока, но може и цял двигател , че некой се е правил на майстор и е разказал играта на блока. Пази боже от "майстори"!!!
    Fiat Palio 1,2

    #2
    а да ти се намира кутия за възд. филтър за 0.9 ? Накрая ще сложа един спортен и няма да се занимавам :D

    Коментар


      #3
      Ами като гледам кутиите са еднакви , но нямам резервна - съжалявам. Ако ми донесат двигател отвън ще поръчам кутия за теб.
      Fiat Palio 1,2

      Коментар


        #4
        двигател Панда

        Здрасти колега, имам един двигател от Панда - 750 FIRE, на около 70000км. реални. Бях взел на жена ми една такава Панда но преди две години един идиот мина на червено и спря в нейната кола. Двигателя е абсолютно здрав, свален е от колата. Ако имаш интерес намира се в Плевен. Забравих да ти дам някаква цена ~ 350 лв.
        Ducato,Tempra 1.8SLX,Croma 2.0 16V,Innocenti 1.7D, Panda 4x4 Sisley-скудерията ми

        Коментар


          #5
          Благодаря за предложението колега, но двигателя със скоростната кутия ли го даваш - че видях че е различен от моя. Твоят двигател е с 4 цилиндъра нали? Моят е с 2.
          Fiat Palio 1,2

          Коментар


            #6
            fhh написа:
            Благодаря за предложението колега, но двигателя със скоростната кутия ли го даваш - че видях че е различен от моя. Твоят двигател е с 4 цилиндъра нали? Моят е с 2.
            /off: 2 цилиндъра !?!?!? Значи разликата между нашите двг също е огромна... а 700 кубиковия двг сякаш е по-голям от 900, а 1.1 - по-малък от 0.9 ... незнам какви са тия аномалии... между другото какъв разход ти дава чинкуечентото ?

            Коментар


              #7
              Все още си търся двигател - някой да предлага. Ако някой предлага 0.9 със скорости - вече се замислям даали да не мина на него, така че чакам оферти.
              Fiat Palio 1,2

              Коментар


                #8
                и аз търся разпределителен вал за моя фият чинкуеченто,ако някой има да помага.може и двигател 0,7 двуцилиндрово.апропо да питам дали може да се сложи 0.9 мотор на това купе?
                ееебреееееедебре

                Коментар


                  #9
                  Имам двигател - пълен комплект с електрониката и карбуратора, без кутия - 450лв. Със кутия 550лв. На 65 000км + регистрация - перфектен е . Предлагаме и монтаж.

                  Коментар


                    #10
                    4удесно,но за 0.7ли е?двуцилиндров????
                    ееебреееееедебре

                    Коментар


                      #11
                      Да !

                      Коментар


                        #12
                        Колега,Имам 1.1 SPI двигател от Сейченто Спортинг ,97г.Също имам скорости,кабели,компютър,полуоски,абе всичко нужно да го монтираш.За контакти 0890909856

                        Коментар

                        Working...
                        X