Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обвивката (кожуха) на страничното огледало за Fiat Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обвивката (кожуха) на страничното огледало за Fiat Brava

    Купувам черната обвивка (снимката долу) на ляво (шофьорско) огледало за Fiat Brava. Едното ми е с пластмасова обвивка, а другото с ламаринена и искам да ги направя и двете еднакви. Най-вероятно предишният собственик е чупил огледалото. Едва ли ще си намеря такова с цвета на колата ми, затова търся черно пластмасово.П.С. Надявам се колегата Medic да не се сърди, че ползвам негова снимка, но на нея най-ясно се вижда какво ми трябва!

    #2
    Re: Обвивката (кожуха) на страничното огледало за Fiat Brava

    колега и аз тарсих такова нещо 2 седмици ама само такова никои не предлага не 4е и цяло с огледалото има по магазините обиколих каде що има магазини все казват това струва 198лв но го няма никаде на слкад казаха ми в пловдив в една морга 4е февроари щели да получават такива работи от италия ама не било много сигорноцената му щяла да е около 100лв там мойе да провриш (авто морга БУЮК на пазарджишко шосе). Успех
    BMW E39 2.5I
    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

    Коментар


      #3
      По моргите съм бил и ми искат 40 лв. за цяло огледало. Проверих колко струва ново в Александър ауто, мисля че ми казаха цена около 70 лв. Това още миналата година. Сега пускам темата тук с надеждата, че на някой може да му се намира някоя излишна пластмаса ... а и не съм зорлия ... и с него и без него все ми е тая!

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          Май е като твоя цвят , 25 кинта за цялото , само корубата не продавам
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Мойто е без боя (само на грунд) ако търсиш само кожуха и мойто може да ти свърши работа Ако искаш да го снимам и от задната страна ми пиши ЛСhttp://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=13549
            Fiat Bravo 1.6 16V - Бензин

            Коментар


              #7
              nParMaTuK написа:
              Май е като твоя цвят , 25 кинта за цялото , само корубата не продавам
              Колега, цветът е същият, само че такова ми трябва дясно , ако имаш дясно и е в такова състояние направо го снимай и го взимам! За мен по-добрия вариант е да си взема такова с цвета на колата, но не вярвах, че ще се намери ... На мен лявото ми е с цвета на колата, а дясното е пластмасово черно.
              Medic написа:
              Мойто е без боя (само на грунд) ако търсиш само кожуха и мойто може да ти свърши работа Ако искаш да го снимам и от задната страна ми пиши ЛС
              Колега, колко пари му искаш? ... няма да е лошо да го снимаш и отзад, щото ми трябва само кожуха!

              Коментар


                #8
                Re: Обвивката (кожуха) на страничното огледало за Fiat Brava

                wwweb написа:
                Купувам черната обвивка (снимката долу) на ляво (шофьорско) огледало за Fiat Brava.
                Ми само ляво имам .Но останах с впечатление че търсиш ляво , като гледам и на колегата е ляво . Дано да си намериш дясно :D

                Коментар


                  #9
                  Ааааа колега аз съм с бавните реотани :D .Пръсни си го дясното същия цвят повече от 20лв. няма да ти излезе , но е много по-красиво , макар че твойта кола е тъмна и се пак....

                  Коментар


                    #10
                    Ех жалко! Знам че с цвета на колата ще стои по-добре, но както казах и по-горе не вярвам да си намеря такова ... а иначе това, което предлагаш изглежда перфектно. Направо много ме е яд!

                    Коментар


                      #11
                      wwweb написа:
                      Ех жалко! Знам че с цвета на колата ще стои по-добре, но както казах и по-горе не вярвам да си намеря такова ... а иначе това, което предлагаш изглежда перфектно. Направо много ме е яд!
                      Боядисай си и дясното в същия цвят. Това дали е метално или пластмасово като го боядисаш никой няма да разбере.По принцип оригинално са пластмасови кожусите.

                      Коментар


                        #12

                        Коментар

                        Working...
                        X