Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам оригинален касефон брава/о марея

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам оригинален касефон брава/о марея

    Купувам оригинален касефон за брава/о марея с чейнджар контрол РДС и ауто реверс
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    ами аз имам ама едно две копчета падат иначе е ок ,а да не те изъжа и капачето на кастета от едната страна е поувиснало..ако ти трябва пиши
    Fiat Brava 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Такова ли търсиш ?
        Fiat Bravo 1.6 16V - Бензин

        Коментар


          #5
          Не такова и аз имам
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              dani389 написа:
              Не такова и аз имам
              А продаваш ли го?Medic, на твоя колко му търсиш?
              "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
              дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
              Brava 1.4 12V

              Коментар


                #8
                source написа:
                dani389 написа:
                Не такова и аз имам
                А продаваш ли го?Medic, на твоя колко му търсиш?
                Колега 40 кинта и ти давам моя
                Fiat Punto GT

                Коментар


                  #9
                  fergy, ще си помисля, а и идната седмица няма да имам парите, като ги събера ще се свържа с теб, ОК? Касетофона, като на Medic ли е, ако да ми се струват малко много 40лв. за модел без Changer Control...!
                  "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
                  дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
                  Brava 1.4 12V

                  Коментар

                  Working...
                  X