Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глава или валове за Типо 2.0 16 в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Глава или валове за Типо 2.0 16 в

    Понеже неможах да намеря старата тема пускам нова.Продължаваме да търсим глава или валове за Типото,моля ако някои има такива или само информация да я сподели защото колата вече 2.5 месеца е в бокса
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    #2
    Колега става и от Ланча Тема 2000 16V, разликата е че испускателния вал няма шлиц за делкото, но той се прави. Имам такъв двигател, но ще го пазя докато не продам моето Типо.

    Коментар


      #3
      VET написа:
      Колега става и от Ланча Тема 2000 16V, разликата е че испускателния вал няма шлиц за делкото, но той се прави. Имам такъв двигател, но ще го пазя докато не продам моето Типо.
      Знам ако имаш инфо къде има глава или валове казвай
      Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
      Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
      Ventura garage

      Коментар


        #4
        Mury_Alfata написа:
        VET написа:
        Колега става и от Ланча Тема 2000 16V, разликата е че испускателния вал няма шлиц за делкото, но той се прави. Имам такъв двигател, но ще го пазя докато не продам моето Типо.
        Знам ако имаш инфо къде има глава или валове казвай
        eeх мъри.. гледам на фотото някво ново съкровище си придобил честито братле! да ти създава само радости!защо не я питаш къдравата в какво състояние са и валовете, дали ги продава...
        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

        Коментар


          #5
          toko написа:
          Mury_Alfata написа:
          VET написа:
          Колега става и от Ланча Тема 2000 16V, разликата е че испускателния вал няма шлиц за делкото, но той се прави. Имам такъв двигател, но ще го пазя докато не продам моето Типо.
          Знам ако имаш инфо къде има глава или валове казвай
          eeх мъри.. гледам на фотото някво ново съкровище си придобил честито братле! да ти създава само радости!защо не я питаш къдравата в какво състояние са и валовете, дали ги продава...
          На нея мотора и е за основен ремонт Иначе да имам нова придобивка
          Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
          Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
          Ventura garage

          Коментар


            #6
            Провери на "Симеон" 165 казва се Дани или след Италианеца на 100м посока овча купел "Автосолид" търсиш Иван ако не ги намериш там пиши ми ще ги намериме това ми е работата
            Намирам части всякакви
            0899113575

            Коментар


              #7
              tnb написа:
              Провери на "Симеон" 165 казва се Дани или след Италианеца на 100м посока овча купел "Автосолид" търсиш Иван ако не ги намериш там пиши ми ще ги намериме това ми е работата
              Дани няма проверихме преди месец иначе ще отскочиме дотам дет каза
              Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
              Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
              Ventura garage

              Коментар


                #8
                Re..

                Аз продавам целия двигател оборудвам със всичко и кутията мотора е 2.0 16v от фиат купе
                Fiat Bravo 1.9 JTD GT
                Fiat Coupe 2.0 16V ex.
                Fiat Ritmo 1.7D 85'' ex.

                Коментар


                  #9
                  Re: Re..

                  Dorian написа:
                  Аз продавам целия двигател оборудвам със всичко и кутията мотора е 2.0 16v от фиат купе
                  Цена
                  Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                  Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                  Ventura garage

                  Коментар

                  Working...
                  X