Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Bravo JTD 105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Bravo JTD 105

    Търся такава кола задължително да е нов внос. Иначе стандартните екстри. Да е на около 100 000 км.
    OPEL ASTRA 1.4 16V 75Hp 2001г.-сегашна любовница
    FIAT BRAVO JTD 105 - бъдеща куртизанка

    #2
    Трудна работа според мен са тези километри.Моето като го взех точно преди година на километража пишеше 89 000. Тогава е било на 5 години и 4 месеца.Във Вантотрейд ми казаха че километрите му са почти двойно повече.

    Коментар


      #3
      Добре де, явно ще се съглася и на повечко километри, но поне да е в добро състояние. То този двигател мисля, че би трябвало доста повече да изкара при добра експлоатация. Кажи сега нещо за твоето Браво : бива ли не бива ли,че искам такова?
      OPEL ASTRA 1.4 16V 75Hp 2001г.-сегашна любовница
      FIAT BRAVO JTD 105 - бъдеща куртизанка

      Коментар


        #4
        Ами всичко е на късмет. Аз 2 месеца обикалях и търсех брава дизел. И един познат който има автокъща на Горубляне ми вика ела да го видиш това браво. Обичайните хвалби колко добра е колата и т.н. А и на мен ми хареса. Взех го на доверие и на следващия ден във Вантотрейд. По думите им колата е била в перфектно състояние. Бяха ми навъртяли 50км - явно са я разхождали ...Това става на 11 Януари - ето утре става 1 година откакто я имам и проблеми не съм имал. Дребни ремонти - козметични най вече. Колата е икономична и аз съм доволен от нея. Не ми е създавала никакви ядове ...Ето първия ми пост в този клуб от 7 януари - още не бях я купил.http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...755&highlight=Ако не се лъжа това е втората кола с JTD двигател във клуба - първата е на колегата perlsite

        Коментар


          #5
          Враво

          Такова може да намериш в www.mobile.de или др. подобни иначе тук са с въртяни км.
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            Така е знам, че са с въртяни километри, ама на диагностиката нали ще ми кажат приблизително реалните, така че каква е далаверата от тия превъртания. В Мобеле де влизам постоянно, но не знам дума немски, как да отида да я взема от Германия? Знам наистина, че кола 2-ра ръка е на късмет, но аз късмета искам да го доведа до минимум, че ако дам 7 бона и излезе, че съм нямал късмет - какво правим от тук нататък ??? Ходене по мъките, луди ремонти, пари и Насинени автоджамбази.
            OPEL ASTRA 1.4 16V 75Hp 2001г.-сегашна любовница
            FIAT BRAVO JTD 105 - бъдеща куртизанка

            Коментар


              #7
              Да именно затова ти написах как съм постъпил аз. Да не правиш като мен. Сега за 1 година не ми е правила колата никакви проблеми (като изключим че аз и създадох един - има снимки някъде из клуба) тъй че определено съм случил.100% прегледай колата преди да я купи защото наистина този модел е по рядък и парите му са повече. И пак късмет щото и 5 сервиза да я видят пак може да изпуснат нещо ...Успех!

              Коментар


                #8
                Благодаря ти много за съветите. Надявам се скоро да мога да се похваля и аз с това бижу!
                OPEL ASTRA 1.4 16V 75Hp 2001г.-сегашна любовница
                FIAT BRAVO JTD 105 - бъдеща куртизанка

                Коментар


                  #9
                  http://mobile.bg - Fiat Bravo 1.9JTDЦената е 6600 иначе стандартните екстри + климатроник. 2000г.Как е, добре ли е ???
                  OPEL ASTRA 1.4 16V 75Hp 2001г.-сегашна любовница
                  FIAT BRAVO JTD 105 - бъдеща куртизанка

                  Коментар


                    #10
                    Това седи от доста време и е в същата автокъща, от която взех моето, но цената беше 7200.
                    Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                    www.fiat-bg.org/forum

                    Коментар


                      #11
                      Кофти, че е в София, ако беше във Варна веднага щях да отида да го видя, добре изглежда.
                      OPEL ASTRA 1.4 16V 75Hp 2001г.-сегашна любовница
                      FIAT BRAVO JTD 105 - бъдеща куртизанка

                      Коментар


                        #12
                        При тези пичове можеш да свалиш поне 200-300 лв от цената. Аз от 7200 я взех за 6700. :D
                        Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                        www.fiat-bg.org/forum

                        Коментар


                          #13
                          Това е много хубаво, ама аз искам задължително диагностика и оглед в сервиз, а в София има да се лутам докато ги открия, а и те тия работи стават със задължително записване, така че процедурата се усложнява доста при условие, че не съм от града. Ти явно добре се пазариш щом си смъкнала 500 лв. Не е малко.
                          OPEL ASTRA 1.4 16V 75Hp 2001г.-сегашна любовница
                          FIAT BRAVO JTD 105 - бъдеща куртизанка

                          Коментар


                            #14
                            Аз не мога да се пазаря,ама шефа е голяма циганка!
                            Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                            www.fiat-bg.org/forum

                            Коментар


                              #15
                              Е, той ако не беше циганка нямаше да е шеф! :D
                              OPEL ASTRA 1.4 16V 75Hp 2001г.-сегашна любовница
                              FIAT BRAVO JTD 105 - бъдеща куртизанка

                              Коментар

                              Working...
                              X