Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам малко боклуци за Брава - КУПЕНИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам малко боклуци за Брава - КУПЕНИ

    Лайсна за предна дясна врата , стойката за тромбите на клаксона или ако има някой който не му е проблем да си я снима ще му бъда много благодарен (намира се горе долу под десния фар на колата) и закопчалката на предния капак-тази с пружината която седи на самия капак че ми се счупи червената ръчка

    #2
    Няма ли някой който поне да си снима стойката че карам без клаксон и издивявам на моменти?

    Коментар


      #3
      Имам заключалката за капака - 15 лв. ( от Мареа ) те. 0878194857 .
      Фиат Мареа 1,9 ТД

      Коментар


        #4
        стойка

        за стойка може да ползваш всякаква шина с две дупки или парче ламарина и може да е завиеш и на друго място щото на оригиналното място ще ти бъде много трудно а те и клаксоните са 2 броя ако не ела на срещата в неделя ще е направим
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Ще звънна тука на един колега от форума че аз стойката я имам ама е огъната и не мога да измисля ква и е фабричната форма :D .Аз казах в първия пост някой ако даде снимка ще е много добре.

          Коментар


            #6
            boksan написа:
            Имам заключалката за капака - 15 лв. ( от Мареа ) те. 0878194857 .
            Колега от Враца ли си?

            Коментар


              #7
              От Враца съм но пътувам и до София . В сботаа ще съм в Софиа ако я искасш тази закопчалка .
              Фиат Мареа 1,9 ТД

              Коментар


                #8
                boksan написа:
                От Враца съм но пътувам и до София . В сботаа ще съм в Софиа ако я искасш тази закопчалка .
                Имам интерес стига да става , но се съмнявам да не стане.Да уточня само - става въпрос за това с червената ръчка която е за вдигане на капака и се намира на самия него. Ако всичко е точно дай телефон на Л.С. и кажи кога и къде да се видимм пък другото ще го измислим по телефона :D

                Коментар


                  #9
                  Тази снимка върши ли работа :D
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    doofiat написа:
                    Тази снимка върши ли работа :D
                    Колега мерси ама аз исках снимка на стойката за клаксона ,която се намира в предната част на десния калник обаче колегата hf hpe ми показа общо взето как трябва да е. Утре ще отида да напрая една заварка на мойта стойка , че от опити да я напасна почти се скъса държача на едната тромба. Ако не стане пак напасването ще пиша , пък ако стане ще слагаме катанец на темата , защото си купих и лайсна и закопчалка и остана стойката. Ще кажа утре какво е станало :D

                    Коментар

                    Working...
                    X