Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава за задна врата за Браво,99

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами от Комет.Издърпай си каталога им и на страница 95 е ключето което си купих аз.Модела е SM-05S-03P. Ключето е различно от оригиналното но то има лостче което може да се огъне и да пасне.Възможно е да го завиеш с винт през един от двата отвора чрез които се крепи старото и допълнително да се залепи с лепило. Само внимавай да не влезе вътре че започваш отново ...Имам такова ключе и вече съм правил операцията. Всяка неделя сутрин правим срещи за дребни ремонти и разни други работи на които може да го монтираме ако желаеш ...

    Коментар


      #17
      Благодаря ти.... ще ходя да си купя , 10х за преложението за сбирките обаче бачкам нощни смени и не е много възможно иначе поназнайвам от технологии и електроника , пък и ми е мерак да си го направя сам Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
      Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
      Polo 1.0, юли 1997г.

      Коментар


        #18
        Такива има и по други магазини. Най добре да свалиш оригиналното и с него по магазините - да видиш дали няма да пасне някое по добре. Свалянето става лесно - само се маха пластмасовото капаче на ключалката и ключето е достъпно. Избиваш нитовете с нещо остро и си го свалил ...

        Коментар


          #19
          Аз сам го свалял вече ..... нали така разбрах ,че в него е проблема
          Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
          Polo 1.0, юли 1997г.

          Коментар


            #20
            Идвам аз да чета и гледам - някой развалил купона с бравите на бравата и бравото.Обаче мерси за темата, и при мен някой разбирач се е намесвал - ламБата в багажника ми свети като съм на фарове, ама не свети като отворя капака. Хич и не съм гледал обаче дали свети като съм на фарове И отворя капака. Ама като остане време ще видя да ги видя тия брави и ключета
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар

            Working...
            X