Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава за задна врата за Браво,99

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава за задна врата за Браво,99

    Имам в предвид бравата на вратата , не тази на купето
    Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
    Polo 1.0, юли 1997г.

    #2
    Колега брава за задна врата на браво няма да намериш.ТЕ ВСИЧКИ СА С ДВУВРАТИ
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      Колега... изрази се правилно моля! Сигурно търсиш дръжка за третата врата, или, какво?
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Извинявам се за неуточнението 3-тата врата точно така ( за багажника ) и не дръжка ами БРАВА - закопчалка
        Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
        Polo 1.0, юли 1997г.

        Коментар


          #5
          Хе-хе, и аз се засилих да питам: За лява или дясна Ама нали сичките тука сме ногу духовити...Та каква стана тя - търси си човекът брава за браво. Добре, че не търси брава за брава хо-хо-хо....
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар


            #6
            А бравата на Бравото като бравата на Бравата ли е? :D Съжалявам, не се сдържах! Май е време някой модератор да ни позабърше.
            ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              Що бе много яко се получава !Само бих добавил :Браво на колегата с бравата за коментара свързан с бравата на бравата дето не става за брава на бравото!БРАВОООО
              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

              Коментар


                #8
                rustson написа:
                Що бе много яко се получава !Само бих добавил :Браво на колегата с бравата за коментара свързан с бравата на бравата дето не става за брава на бравото!БРАВОООО
                Бреййййй много брави бре! А ключове за тях имате ли?

                Коментар


                  #9
                  супер смях , мое брава да не намерим , ама поне стана забавно
                  Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                  Polo 1.0, юли 1997г.

                  Коментар


                    #10
                    аз много не разбрах за какво става дума ?ЗА ключалката на третата врата на бравото ли ? Ако е за нея май я имам, ако я пазя въобще понеже от зад дръжки вече нямам..

                    Коментар


                      #11
                      нали третата врата(багажника) на Бравото се отваря и затваря , мен ми трябва ЗАКОПЧАЛКАТА дето седи на вратата , не тая на купето на колата.По точно ми трябва 1 ключе(прекъсвач) вътре, дето като се отвори вратата съединява веригата и лампата дето се намира в багажника светва за да можеш да видиш какво стаа в тая тевница най-накрая ще зема да го снимам , че явно не мога да се изразя като хората
                      Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                      Polo 1.0, юли 1997г.

                      Коментар


                        #12
                        Така кажи. На моята ключето беше залепнало и лампата светеше постоянно. Купих си едно ново и го монтирах на мястото на старото.Оригиналното се държи на 2 нита които се свалят лесно а новото се лепи.Даже когато си пазарувах ключетата взех повече и ако дойдеш на някоя от срещите направо можем да го монтираме.

                        Коментар


                          #13
                          Малко извън темата да се посмеят всички.Това Балканче от подписа ти по принцип МК50-3 се разшифрова така-мокро кално с 50 км/ч на трета скорост.Дали ще успее да развие 115км/ч ако наклона е 30% съгласен съм.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Tornado написа:
                            Малко извън темата да се посмеят всички.Това Балканче от подписа ти по принцип МК50-3 се разшифрова така-мокро кално с 50 км/ч на трета скорост.Дали ще успее да развие 115км/ч ако наклона е 30% съгласен съм.
                            проблема е при тръгването, пали на бутане -защото няма съединител ( заради голямото предно зъбно колело, и няма място , оригиналното е 13 зъба ). прави си аналогия как е при бегачите тръгне ли после набира лесно защото са олекотени частите и прави повече обороти. Удължена е 3та скорост. Абе като малък яко се бех запалил по тия работи , правехме си експерименти с друпа дечурлига
                            Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                            Polo 1.0, юли 1997г.

                            Коментар


                              #15
                              ilkor написа:
                              Така кажи. На моята ключето беше залепнало и лампата светеше постоянно. Купих си едно ново и го монтирах на мястото на старото.Оригиналното се държи на 2 нита които се свалят лесно а новото се лепи.Даже когато си пазарувах ключетата взех повече и ако дойдеш на някоя от срещите направо можем да го монтираме.
                              Ако ми кажеш от каде си ги купил цена няма да имаш
                              Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                              Polo 1.0, юли 1997г.

                              Коментар

                              Working...
                              X