Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам поставка за CD/MP3 за фиат браво и копчета за ел. ст

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам поставка за CD/MP3 за фиат браво и копчета за ел. ст

    купувам поставка за CD/MP3 за фиат браво и копчета за ел. стъкла ако някои продава или да ме напътите от каде мога да си взема!

    #2
    Приставка, колега-приставка! :D Не е нужно да пускаш темата на няколко места! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=12759
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Колега не знам дали ще ти помогна но поне ще опитам ,по булевард владислав между шел и елдом по малката успоредна на булеварда уличка преди 1/2 седмици имаше една марея в моргата за коли тя е само една в този район .
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        dani389 написа:
        Колега не знам дали ще ти помогна но поне ще опитам ,по булевард владислав между шел и елдом по малката успоредна на булеварда уличка преди 1/2 седмици имаше една марея в моргата за коли тя е само една в този район .
        Смяташ че копчетата за ел стъкалата са еднакви ли?

        Коментар


          #5
          А за преходник за СД може да провериш зад авто салона на мерцедес завиваш първата в дясно и след 10 тина метра има склад за италиански авточасти ,Успех .А и ас да те питам касетофона който махаш от кой модел е и продаваш ли го
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            незнам от кой модел ми е касетофона но ще го продавам ако си намеря приставка

            Коментар


              #7
              Копчета та са напълно еднакви
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар

              Working...
              X