Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преходника за касетофон на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преходника за касетофон на Брава

    Здравейте колеги първо да ви пожелая весела коледа и по въпроса някои ако знае от къде мога да си купя преходника за касетофон на Брава взеха ми едно от Александър ауто дето уж внасят оригинални части но то е с много голяма дупка и не върши никаква работа та ако някои има излишен такъв преходник мога да го отърва от него благодаря


    Best Regards
    Fiat Brava 1.4 SX 12v

    #2
    И на мен ми се стори, че дупката е голяма, но, като го монтирах в колата си пасна чудесно! Основата отдолу запълва тази дупка за, която се притесняваш.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      И на мен ми се стори, че дупката е голяма, но, като го монтирах в колата си пасна чудесно! Основата отдолу запълва тази дупка за, която се притесняваш.
      Благодаря за отговора ще пробам днес да го сложа но така без да е монтирано дупката наистина е много голяма и шеината въобще не може да се закрепи но ще опитам


      Best Regards
      Fiat Brava 1.4 SX 12v

      Коментар


        #4
        В АВИТЕЛ има на цена 29 лв.Преди 2-3 дена поръчахме един за Браво. Като пристигне във Варна ще ти кажа дали е качествена пластмаса или не си заслужава парите.
        FIAT Punto 1.7TD

        Коментар


          #5
          tony__ написа:
          Благодаря за отговора ще пробам днес да го сложа но така без да е монтирано дупката наистина е много голяма и шеината въобще не може да се закрепи но ще опитам
          Както споменах и на мен ми се стуваше, че дупката е огромна. В крайна сметка това е само маска, закрепването е в основата на таблото, където в момента ти лежи и оригиналният касетофон. Ще си пасне, не се плаши!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            n_nikolow написа:
            В АВИТЕЛ има на цена 29 лв.Преди 2-3 дена поръчахме един за Браво. Като пристигне във Варна ще ти кажа дали е качествена пластмаса или не си заслужава парите.
            Не си заслужава ... купувах от там, сложих го и по крайщата стърчеше навън, т.е. не можа да легне добре (зависи колко си претенциозен разбира се, аз съм много претенциозен специално за колата ). Впоследствие в сервиза на Sony, където ми монтираха музиката, продаваха преходник точно за Bravo/Brava/Marea, който определено беше по-добър като изработка и пасна идеално. Ето снимка как изглежда, ако на някой му хареса, мога да му взема от същия този сервиз, цената му е 25 или 29 лева, не си спомням точно ...

            Коментар


              #7
              Vladim написа:
              Както споменах и на мен ми се стуваше, че дупката е огромна. В крайна сметка това е само маска, закрепването е в основата на таблото, където в момента ти лежи и оригиналният касетофон. Ще си пасне, не се плаши!
              Благодаря за съдеиствието стана точно както си описал а дупката ми се видя голяма защото колата ми доиде с такъв преходник с по малка дупка и шеината беше закачена за него но като го свалях му се счупи едната щипка малко потропваше като се кара по павета но си слойих този с голямата дупка и стана благодаря за съдеиствието и весели празници на всички


              Best Regards
              Fiat Brava 1.4 SX 12v

              Коментар


                #8
                tony__ написа:
                Благодаря за съдеиствието стана точно както си описал а дупката ми се видя голяма защото колата ми доиде с такъв преходник с по малка дупка и шеината беше закачена за него но като го свалях му се счупи едната щипка малко потропваше като се кара по павета но си слойих този с голямата дупка и стана благодаря за съдеиствието и весели празници на всички
                Няма за, какво! Весели празници и на теб!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  ...

                  Коментар


                    #10
                    Sven написа:
                    Някои знае ли дали има в София такива приставки като тази от картинкта на wwweb ? Искам да си купа, но такава а не като тази от темата тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=592 , тая ми се струва грозна.
                    Ако искаш мога да проверя за преходник в сервиза, от който го взех? И ако го има ще се уговорим някак си да ти го пратя!

                    Коментар


                      #11
                      ...

                      Коментар


                        #12
                        Sven написа:
                        wwweb написа:
                        Sven написа:
                        Някои знае ли дали има в София такива приставки като тази от картинкта на wwweb ? Искам да си купа, но такава а не като тази от темата тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=592 , тая ми се струва грозна.
                        Ако искаш мога да проверя за преходник в сервиза, от който го взех? И ако го има ще се уговорим някак си да ти го пратя!
                        Сега се договарям с един колега за касетофон и ако не стане ще ти пиша за преходника, ще ми направиш много голяма услуга. Тоя вече си заслужава
                        Ами няма проблем, сервиза ми е близо. Само кажи и ще го измислим!

                        Коментар

                        Working...
                        X