Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Развален, или блокиран оригинален касетофон за Браво/Брава!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Развален, или блокиран оригинален касетофон за Браво/Брава!

    На някой от София, ако му се намира и е склонен да се раздели с него за 10-15лв. да се обади! Може и чарколяци да няма вътре, важен е външният му вид.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Колега каво стана с опита? И аз се замислих дали не може да се използва предния панел на оригиналния касетофон, за да се сложи CD? Ще се наложи малко рязане, груба сила и тн.. но мисля ,че може да с еполучи..пиши ,ако се занимаваш с това и може да помогна
    Bravo 1.6 16V

    Коментар


      #3
      mixifixi написа:
      Колега каво стана с опита? И аз се замислих дали не може да се използва предния панел на оригиналния касетофон, за да се сложи CD? Ще се наложи малко рязане, груба сила и тн.. но мисля ,че може да с еполучи..пиши ,ако се занимаваш с това и може да помогна
      Не ми трябва за такова "побългаряване", колега! Друга ми е идеята.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Vladim, на моя му е бумнал процесора...в момента ми стои само за красота, ако си намеря работещ веднага ще се разберем нещо.. Вече писах в една тема, но да видим дали ще изпадне нещо..
        "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
        дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
        Brava 1.4 12V

        Коментар


          #5
          аз имам ...

          привет колега! аз имам оригинален касетофон, който не ми трябва и мога да ти го дам.

          Коментар

          Working...
          X