Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задна чистачка (рамо) за Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задна чистачка (рамо) за Типо

    Търся си цяло рамо за задната чистачка ,защото сегашното само замазва стъклото и нищо не чисти!
    Alfa 145 1.9 JTD

    #2
    Днес звъних във ВантоТрейд точно за рамо - ще имат в сряда, тъй рече момъка. Цена около 25лв.Ааа, може да бъде поръчано и в Ауто Италия. Цената - около 70 лв. и доставка не помня колко ми казаха ама повече от 7 дни.Всеки път като питам за нещо в Ауто Италия ми е весело много време след това!Тъй че в сряда на опашка пред Ванто
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      А защо не си вземете от италиянеца там има избор и може да намерите някое читаво
      Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
      Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
      Ventura garage

      Коментар


        #4
        Екстра, благодаря ти Esper! А случайно за знаеш при Италиянеца има ли такива рамена с чистачки и горе долу за какви пари?
        Alfa 145 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          batrad написа:
          Екстра, благодаря ти Esper! А случайно за знаеш при Италиянеца има ли такива рамена с чистачки и горе долу за какви пари?
          Няма при талянеца изобщо звънал съм където се сетите...Двете места с изгледи да имат са Ванто и Ауто Италия. Това последното все едно не съм го казал Има някакъв шанс да стане чистачката от Браво/Брава - те са прави както на Темпра/Типо.Ако следващата седмица не открия във Ванто, ще поразпинам във форума за дължината на перото и диаметъра на оста за бравата. Предполагам по-лесно ще се намери такава.
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            имам давам я за 15лв 0898966742

            Коментар

            Working...
            X