Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Връщане към живота на Fiat Uno Turbo 1986 година

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Връщане към живота на Fiat Uno Turbo 1986 година

    Здравейте на всички от форума от Варна съм , преди 1 месец продадох колата си фиат Пунто ГТ и си купих едно Уно Турбо ....Вкарано е в бокса и го кърпя вмомента. Цялата е разглобена половината кола стои в хола ми. Има неща който липсват а искам да ги намеря и да се опитам да ги въстановя.Търся всички емблеми.Капачки за джантите. Чистачки рамената. Предна и задна.Всякакви гумени оплатнения здрави които ви се намират.Механизмите на задните стъкла.Седалки предни в някакво по - нормално състояние или да ползвам от тях плата.Задна броня дори и в лош вид само да е със всичко.Предна броя на моята и липсват една пласмаса. Мисля да купя OZ Racing джанти 14-ки и гуми Yokohama A539 185/50/14 мнения някои карал ли е с такива ?!Като цяло ако нещо ви се намира и е в нормално състояние бих го купил или взех за да върнем колата в движение. Благодаря на всички който ще прочетат темата имат желание да пишат и да споделят мнение и съвети.Всичко снимам целия процес на колата , като приключа ще кача снимки. Или който му е интересно мога да качвам и тук по етапно.
Working...
X