Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купува> Нафтова помпа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купува> Нафтова помпа

    Става въпрос за нафтова помпа (или нещо такова ще ме извинявате ако не е така) за Мареа 1998 1.9ТД. Трябвало да се смени някакъв клапан на помпата, но майстора е казал че може и цялата помпа да е заминала. Колата си върви, но човека каза че му харчи към 50/100 Обявата я пускам от името на един приятел, така че това е информацията която имам досега, но мисля че е достатъчна. Ако някой има или има представа къде да намери нека сподели (при италианеца и на суходол в няква морга нямало). Благодаря предварително

    #2
    Re: Купува> Нафтова помпа

    AZ написа:
    Става въпрос за нафтова помпа (или нещо такова ще ме извинявате ако не е така) за Мареа 1998 1.9ТД. Трябвало да се смени някакъв клапан на помпата, но майстора е казал че може и цялата помпа да е заминала. Колата си върви, но човека каза че му харчи към 50/100 Обявата я пускам от името на един приятел, така че това е информацията която имам досега, но мисля че е достатъчна. Ако някой има или има представа къде да намери нека сподели (при италианеца и на суходол в няква морга нямало). Благодаря предварително
    Помпата е Дизелова помпа.Иначе тоя твоя човек колко майстори е обиколил? Достатъчно ли са? И каква му е помпата? Тя сигурно подлежи на ремонт.

    Коментар


      #3
      Ми някакъв негов човек му е казал. А колко е негов не знам. Като застанеш до колата и смърди на нафта и отдолу петно. Той ми показа този клапан и на него има неква жичка (запоена ми се стори) и от там тече ми обясни той. Като я спре колата не тече. Ако знаеш къде може да се ремонтира кажи да го пращам да пробва. Може и да му излезе по евтино.

      Коментар


        #4
        Re: Купува> Нафтова помпа

        AZ написа:
        Става въпрос за нафтова помпа (или нещо такова ще ме извинявате ако не е така) за Мареа 1998 1.9ТД. Трябвало да се смени някакъв клапан на помпата, но майстора е казал че може и цялата помпа да е заминала. Колата си върви, но човека каза че му харчи към 50/100 Обявата я пускам от името на един приятел, така че това е информацията която имам досега, но мисля че е достатъчна. Ако някой има или има представа къде да намери нека сподели (при италианеца и на суходол в няква морга нямало). Благодаря предварително
        Мисля, че някой преди месеци продаваше такава помпа.Потърси из цялата рубрика "продава".
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар

        Working...
        X