Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въздуховод,воден мъркуч и съединител за 1,8-16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въздуховод,воден мъркуч и съединител за 1,8-16V

    Колеги,търся следните неща за двигател 1,8-16V1.Въздуховод от дросела до МАФ-а2.Въдуховод от МАФ-а до филтърната кутия3.Мъркуч воден от термостата до радиатора4.Съединител /моя е 1,8 ВВТ 131 к.с. но май е същия/Надявам се да са здрави и да не са нацепени,защото си имам такива.Очаквам разумни предложения на лично или тук в темата.Поздрави

    #2
    здр

    здравей колега продавам браво 1,8 на части имам съединитела имаш в предвид диска има много неща пиши или звънни утре 0892395474 мога да предложа и ролки с ремъка за 120 лв трите неща заедно

    Коментар


      #3
      здр

      не искаш ли

      Коментар


        #4
        Какво да искам колега?Прати ми на лично цените на частите,които търся,може и снимки да сложиш.Не ми трябват ролки и ремък,защото при мен няма да станат.Поздрави

        Коментар


          #5
          За съединителя,само нови Luk и Sachs 180лв,Valeo 200лв
          Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
          EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
          EX.Fiar Ritmo 105TC

          Коментар


            #6
            Все още не съм намерил.Въздуховодите са с приоритет,здрави,да не са нацепени и на разумна цена.

            Коментар


              #7
              Имам съединител от браво 1.8 16V 113 к.с. Съединителя е на LUK каран е около 8000-10000 км. Купен е 200 лв. Ако те интересува за 50 лв. мога да ти го дам

              Коментар


                #8
                Продължавам да търся въздуховода от МАФ-а до дросела.Здрав,да не е нацепен.Останалите части ги намерих или отпаднаха като вариант.

                Коментар

                Working...
                X