Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си капачка за фар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся си капачка за фар

    Здравейте ! От скоро се спогаждам с един Фиат Стило 1.9 JTD 2003. Бързо се заобичахме. Понеже тук при нас в София се изваля миналия ден открих, че си имам аквариум. Оказа се, че в левия ми фар влиза вода. Понеже съм жена 30 мин търсих къде би могъл да е проблема докато не забелязах, че капачката на фара липсва. Изгоряха ми габаритите , вероятно и фара ще се прецака ако бързо не взема мерки. Ако някой разполага с подобна капачка, моля нека ми пише. Не ми се купува нов фар само заради капачка.Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Stilo 1.9 JTD 2003

    #2
    И как е влязла тая вода във фара? Левия фар на стилото е на такова забутано място, че за да влезе вода през капачката отзад, трябва да липсва подкалника.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #3
      Влизаш в сайтовете за автомобили и слагаш отметка да ти показва обявите с ударениповредени стилота, т.е. това са коли по моргите и звъниш и питаш , пазариш цена и получаваш капачката!

      Коментар


        #4
        Идея си няма как е влязла, обаче беше аквариум ... Първо забелязах, че има конденз и ми изгоряха габаритите, а сега в дъждовете се наля стабилно вода. Още изучавам колата и свиквам с нея. Знаете, че жените обикновено не проявяваме интерес към подобни неща. Обаждах се по морги, обаче искат да купя целия фар, а на мен не ми трябва. Ще погледна наистина дали не липсва и подкалник. Какво ли не липсваше по нея та подкалник ли да има. :D :D :D
        Fiat Stilo 1.9 JTD 2003

        Коментар


          #5
          Ами виж адреса на някоя морга където имат Стило и отиди на място извади една десетачка и намигни и се моли да ти я дадат :D :D

          Коментар


            #6
            Утре ще я закарам на едни момчета да видят за въпросния подкалник. Вероятно ако наистина липсва и го сложат може би няма да влиза повече вода във фара. В противен случай ще си купя рибки :D
            Fiat Stilo 1.9 JTD 2003

            Коментар


              #7
              Кажи коя капачка ти трябва, имам някоя друга излишна.
              Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

              Коментар


                #8
                Ще взема и двете и дясна и лява Спасяваш ме ! Кого ли не питах ...
                Fiat Stilo 1.9 JTD 2003

                Коментар

                Working...
                X