Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам много неща за Fiat Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам много неща за Fiat Brava

    Здравейте, колеги! Днес имах ПТП и сега търся доста неща за Бравата. Още не съм влязъл в сервиз, затова не знам крайният списък, но като за начало ще изредя едрогабаритните части, които търся: - Преден десен калник - Преден капак - Предна броня с дупки за халогени - Желязото, което държи решетката на подкалника(предно дясно). То е между подкалника и бронята и е вертикално, не знам точно как да го опиша. - Преден десен фарСписъка ще се допълва. Чакам оферти тук в темата и/или на ЛС.Желая ви приятен ден!
    Fiat Brava 1.6 16v 103 к.с. 2001г.

    #2
    18

    18 лева за фар /без лупа/
    1+1=2

    Коментар


      #3
      Случва се, колега, по-добре търси и точен цвят, за някои неща може да минеш без боядисване, дал Господ чаркала за браво/брава мареа.
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #4
        Plastex написа:
        Случва се, колега, по-добре търси и точен цвят, за някои неща може да минеш без боядисване, дал Господ чаркала за браво/брава мареа.
        Прав си, колега! Налагало ми се е и преди да търся брони за Бравата и тогава установих, че точен цвят доста трудно ще намеря. Разбрах, че на сивия металик имало няколко различни отенъка...Здраве да е!Тъй като колата ми е необходима и бързам да я правя, приемам всякакви оферти на ЛС, тъй като мисля до края на седмицата да е в бокса, а до края на другата, отново да е на пътя.Поздрави на всички колеги и карайте внимателно!
        Fiat Brava 1.6 16v 103 к.с. 2001г.

        Коментар


          #5
          Преден десен калник 25 лв - Преден капак 40 лв с леки забележки - Предна броня с дупки за халогени без халогени е бронята - 40лв - Желязото, което държи решетката на подкалника(предно дясно). То е между подкалника и бронята и е вертикално, не знам точно как да го опиша.- 10 лв - Преден десен фар 20 лв общо 110 лв всичко ето и обявата да видиш цветовете те http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...368&highlight=

          Коментар

          Working...
          X