Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам някои части за Fiat Stilo 1.9 JTD, 4/5 врати, 2001

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам някои части за Fiat Stilo 1.9 JTD, 4/5 врати, 2001

    Здравейте, колеги. Нов съм във форума и ще се радвам, ако можете да ми помогнете.Сполетя ме леко ПТП и в момента издирвам следните части:- предна броня - преден десен калник - десен фар- преден капак- (евентуално) радиатор- предните 2 еърбега (шофьорски и пасажерски) - може да предложите и решетка без емблема (още не съм го решил)Да кажа и за колата: Fiat Stilo 1.9 JTD, 115 hp, 4/5 врати, 2001 година, хечбек. Цвета на колата е светло зелен и много бих се радвал, ако предложите части с този цвят.Прикачвам и една снимка на колата преди ПТП-то. Можете да се свържете с мен на тел.: 0899 88 19 14; e-mail: b.v.stoyanov@gmail.com, както и на ЛС.Много бих се радвал да можете да ми помогнете!
    Прикачени файлове

    #2
    imam preden siv kapak ot stilo 4/5 vrati ima zabeejka postedata e na valni ako te int pishi sh ti go dam za 20 lw (zimata beshe padnala edna prqspa sas snqg na kapaka)

    Коментар


      #3
      Re: Купувам някои части за Fiat Stilo 1.9 JTD, 4/5 врати, 20

      vessan88 написа:
      Здравейте, колеги. Нов съм във форума и ще се радвам, ако можете да ми помогнете.Сполетя ме леко ПТП и в момента издирвам следните части:- предна броня - преден десен калник - десен фар- (евентуално) радиатор- предните 2 еърбега (шофьорски и пасажерски) - може да предложите и решетка без емблема (още не съм го решил)Да кажа и за колата: Fiat Stilo 1.9 JTD, 115 hp, 4/5 врати, 2001 година, хечбек. Цвета на колата е светло зелен и много бих се радвал, ако предложите части с този цвят.Прикачвам и една снимка на колата преди ПТП-то. Можете да се свържете с мен на тел.: 0899 88 19 14; e-mail: b.v.stoyanov@gmail.com, както и на ЛС.Много бих се радвал да можете да ми помогнете!
      Все още се търсят, моля помагайте!

      Коментар

      Working...
      X