Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам бензинова помпа за PUNTO MK1 1.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам бензинова помпа за PUNTO MK1 1.1

    Здравейте колеги! Търся да купя работеща бензинова помпа за пунтото ми (1.1) , тъй като старата даде фира. Чакам вашите оферти. :P
    Grande Punto 1.3 75 hp
    Croma 1.9 Multijet 150 hp

    #2
    Искам да добавя или по-скоро попитам как можа да видя преди да я извадя каква по вид ми е помпата, защото виждам че има май два вида.
    Grande Punto 1.3 75 hp
    Croma 1.9 Multijet 150 hp

    Коментар


      #3
      staik написа:
      Искам да добавя или по-скоро попитам как можа да видя преди да я извадя каква по вид ми е помпата, защото виждам че има май два вида.
      ако кошницата на помпата ти е с 1 голяма букса и изходи за бензиновите маркучи настрани, помпата ти е този тип: AOU201 Walbro - има и по-евтини от валброто.ако кошницата ти е с 2 букси и бензинови изходи нагоре, помпата вътре е като тази на снимката ( нямам време да я търса по каталози, видимо по-дебела е и пак се води за пунто 1.1 )

      Коментар


        #4
        spellmaste написа:
        staik написа:
        Искам да добавя или по-скоро попитам как можа да видя преди да я извадя каква по вид ми е помпата, защото виждам че има май два вида.
        ако кошницата на помпата ти е с 1 голяма букса и изходи за бензиновите маркучи настрани, помпата ти е този тип: AOU201 Walbro - има и по-евтини от валброто.ако кошницата ти е с 2 букси и бензинови изходи нагоре, помпата вътре е като тази на снимката ( нямам време да я търса по каталози, видимо по-дебела е и пак се води за пунто 1.1 )
        Колега, благодаря ти много за изчерпателната информация ! :D Помпата ми е от 1-ят тип. Има една голяма букса и 2 маркуча . Ще трябва да черпя Поздрави!
        Grande Punto 1.3 75 hp
        Croma 1.9 Multijet 150 hp

        Коментар


          #5
          помпа

          имам попмпа ако още не сте си намерили

          Коментар


            #6
            Имам я - 0888-41-29-74,02/927-55-23, поздрави!

            Коментар


              #7
              бензинова помпа

              колеги ,спрете с офертите, на колегата проблема не е в помпата,,,,,проблема е друг-букса , поздрави

              Коментар

              Working...
              X