Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заден мост Fiat Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заден мост Fiat Brava

    Здравейте на всички. Шибнах задна лява гума в един бордюр след като колата занесе и от там се е изкривила и ходи настрани. Мисля, че е крив моста (то се и вижда, че гумата в долната си част е по-навътре отколкото в горната) и не знам дали има начин да се оправи. Тъй че си търся заден мост втора ръка с хубава геометрия. Ако някой има информация как може да се поправи или колко струва смяна на заден мост да каже. Благодаря много.

    #2
    Имам от Мареа - ако става !!Да не ти трябва само ремонтен комплакт за заден носач ???http://www.euro07.bg/uploaded/article_images/170134.jpg

    Коментар


      #3
      Нямам и представа, за жалост майсторите не работят в неделя. Утре ще разбера какво точно ми трябва. Криво стои гумата (в долната част е по-навътре) и като караш танцува полеко. Аз удрях по моста и с лост в джантата се опитах да поизправя нещата и има подобрение, но не мога да я изправя напълно.

      Коментар


        #4
        100лвмост с носачи и главини 0899180209

        Коментар


          #5
          Така, оказа си се моста, но е добре да го взема оборудван. Предлайте оборудвани мостове за бензинова брава (резервоара минава под моста) заедно с маркучите там (жилата). Да знаете добър майстор в София, дето ще ми вземе най-малко пари, че кварталния ми обяви 100 лв, а аз не обичам на първото да се спирам. Благодаря.

          Коментар


            #6
            Не очаквай някой да ти смени моста за под 100лв. Майстор на ЛС
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Имам заден мост, без дясна главина. Целия комплект за 50 лева ще ти го дам, може да договориме и монтажа върху твоята кола.
              Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
              Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

              Коментар

              Working...
              X