Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Радиокасетофон (ориг.) или навиг. за Стило 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Радиокасетофон (ориг.) или навиг. за Стило 1.9 JTD

    Искам да попитам някой дали продава оригинален касетофон или навигация за Фиат Стило 2002 г. и на каква цена? Понеже от скоро имам Стило-то, не съм на ясно, дали може на такова което заводски не е имало навигация, да му бъде сложена.
    Fiat Stilo 1.9 JTD, 115 hp (2002), 3 врати

    #2
    Нормално радио може, с навигация не бих се занимавал. Потърси из форума има информация.Местя темата в правилния раздел.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      Мерси за корекцията на темата, сигурно си видял, че ми е първа и... вече ще знам къде! Относно навигацията - защо не би се занимавал? Чести проблеми или лош софтуер (хардуер)?
      Fiat Stilo 1.9 JTD, 115 hp (2002), 3 врати

      Коментар


        #4
        Както се монтира касетофона така и навито, твъгва си сд-то и радиото а за телефона навигацията и др ексти се прекарва 1 кабел и имаше още нещо има тема как се прави.

        Коментар


          #5
          ами оказа се, че моето Стило заводски няма нави... та въпроса е може ли да се сложи такова CD с нави, което пак да е от Стило, само че по-нова серия (моето е 2002)?
          Fiat Stilo 1.9 JTD, 115 hp (2002), 3 врати

          Коментар


            #6
            Ако я ползваш като сд и радио става без проблеми монтирването става както и при касетофона но трябва да се смени и шейната.

            Коментар


              #7
              и на големия дисплей ще си гледам RDS-а на радиото, имена на песни от CD и т.н. така ли, просто няма да бачи нави-то?
              Fiat Stilo 1.9 JTD, 115 hp (2002), 3 врати

              Коментар


                #8
                Аз сега видях че съм написал радиокасетофон, като всъщност търся CD... Офертата продължаа да важи. Интересува ме може ли да се свърже флашка към такова CD, но без FM трансмитер, там качеството все пак е... задоволително, дори не е и добро
                Fiat Stilo 1.9 JTD, 115 hp (2002), 3 врати

                Коментар

                Working...
                X