Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изграждане ВиК и Отоплителни инсталации. Ремонт на БАНИ !!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изграждане ВиК и Отоплителни инсталации. Ремонт на БАНИ !!!

    Изграждали сме водопроводни и канализационни инсталации на малки и средно големи обекти - нови сгради, сменяваме хоризонтални и вертикални водопроводни щрангове на блокове, включване в градската мрежа, цялостни ВиК ремонти, дейностите с който не се занимаваме лично, можем да предложим майстори на който имаме доверие и са се утвърдили с работата си!Работим с доказали се фирми във годините, производители и вносители на качествени армнатура, материали и инстриументи!Извършваме и цялостно изграждане на бани със PVC плоскости - иновативен и изключително красив метод със някои предимства пред фаянсовите плочки (за повече инфо посетете групата във Facebook)Извършваме също така ВиК Услуги - монтаж на мивки, моноблокове, тоалетни чинии и казанчета, бидета, батерии, спирателни кранове, водомери, душкабини, вани, радиатори, камини, бойлери, перални, съдомиялни, сифони, мелници и др.Готов съм да съдействам, и да бъда вашия ДОМАШЕН МАЙСТОР когато трябва:- да се изгради или ремонтира вашата отоплителна инсталация- да се сменят вертикалните и хоризонтални щрангове на водопровода и на канализацията- да се подменят старите чугунени или каменинови тръби на канализацията с PVC- да се отстрани теч от водопровода или канализацията- да се поднови вътрешната тръбна разводка в жилището- да се подобри чистотата на питейната вода, да се редуцира налягането, да се отпуши канализацията и др.Сайт: http://aquaservice.bg/ - в процес на разработванеТемата ми в AUDIBG.COM с над 30 коментара - в годините имам десетки приятели и колеги ауди форума, който са ползвали нееднократно услугите ми и ВИНАГИ се стремя да оставя доволни клиентиИмам група във Facebook с над 1100 приятели GSM: 0878-434-350Оглед, консултация и изготвяне на оферта при предстоящи ремонти НЕ се заплащат!
Working...
X