Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам стикери

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам стикери

    Продавам следните стикери.N:1 - 2 брояN:2 - 4 брояN:3 - 13 брояN:4 - 8 брояЦЕНА: 2 лева на бройка до изчерпване на количествата.Офертата е за СофияЗа контакти на ЛС.
    Прикачени файлове
    www.pipontuning.com

    #2
    Какви са размерите на стикерите? Интересуват ме 3 и 4

    Коментар


      #3
      Приблизителни размери.Номер 1 - 22х18Номер 2 - 20х18Номер 3 - 22х18Номер 4 - поотделно - 11х16; 8х11; 24х7 (трите монстъра заедно - 24х24)Номера 1 и 2 са черни на цвят; 3 червен, 4 зелен
      www.pipontuning.com

      Коментар


        #4
        Up
        www.pipontuning.com

        Коментар


          #5
          Ново попълнение към стикерите.Стикер с лого и метална хромирана плочка с лого. Приблизителни размери 7,5х7 см.Цена:3 лева за стикер20 лева за металното лого. За момента от него имам само една тестова бройка. Ако има интерес ще има още.
          Прикачени файлове
          www.pipontuning.com

          Коментар


            #6
            Обмислете вариант за такива лога, в по-големи размери, от типа 60 на 90, нещо такова Мисля, че тогава ще има търсене, като лично аз бих взел 2-3 минимум
            Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
            Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

            Коментар


              #7
              Pepi Designs написа:
              Обмислете вариант за такива лога, в по-големи размери, от типа 60 на 90, нещо такова Мисля, че тогава ще има търсене, като лично аз бих взел 2-3 минимум
              Имаш в предвид по големи като за преден капак и таван ли? Само кажи размер и цвят и ги имаш.
              www.pipontuning.com

              Коментар


                #8
                Като номер 1,малко по-голяма и в бял цвят можеш ли да направиш и колко ще струва ?
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #9
                  Princo написа:
                  Като номер 1,малко по-голяма и в бял цвят можеш ли да направиш и колко ще струва ?
                  Кажи размера но ако не е много по голяма предполагам 3 до 4 лв на брой. И също така на стъкло ли ще я лепиш или външно.
                  www.pipontuning.com

                  Коментар


                    #10
                    makcc написа:
                    Princo написа:
                    Като номер 1,малко по-голяма и в бял цвят можеш ли да направиш и колко ще струва ?
                    Кажи размера но ако не е много по голяма предполагам 3 до 4 лв на брой. И също така на стъкло ли ще я лепиш или външно.
                    На външно ще я лепя.Искам да я залепя на предния капак до левия фар.За това размер точен не мога да дам,но не искам примерно да е някаква голяма за целия капак. Да речем ако Номер 1 е 22х18 да стане 33х18.Нещо такова.
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #11
                      makccКолега да разбирам ли,че можеш да направиш стикерчета по поръчка,освен тези които си показал ?
                      Fiat Tipo
                      Corsa b комби !

                      Коментар


                        #12
                        pecata написа:
                        makccКолега да разбирам ли,че можеш да направиш стикерчета по поръчка,освен тези които си показал ?
                        Да казвайте размер, цвят, брой, дали е за стакло или за външно и каква да бъде картинката.От тук на сетне кореспонденция на ЛС и темата в "Бизнес обяви".Модераторски екип.
                        www.pipontuning.com

                        Коментар

                        Working...
                        X